2733
2734
عنوان

من خیلی حساسم

122 بازدید | 19 پست

من شدید بشوهرم وابستم امروز بهش زنگ زد سرد جواب داد دلم گرف  

چراانقد وابستم ک اون ازم سو استفاده میکنه بعدد هربحثی میگه برو خونه بابات....چرا نمیری خیلی وقته منتظزم بریی

https://www.karzar.net/crocodiles

با اجازه استارتر   لطفا وارد لینک بشین‌و این کارزار رو امضا کنید

کارزار جلوگیری از پرورش کروکودیل درایران  برای پوستشون پرورش میدن و برای حفظ کیفیت پوستشون ،پوستشون رو زنده زنده میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم یارو از پاتولوژی زنگ زد چند تا سوال داشت تا گفت شیمی و پرتو درمانی  کردی یانه منو بگی مردم مردم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2738
نی نی سایتیا  بعضبام میگن اینجا نگو همینه

اره خب😔 منم تاپیک نمیزنم چون میدونم بدتر ناراحت میشم

ماها آدم های مهرطلبی هستیم 

ازشانسمون هم گیر شوهرهای بی احساس و سرد وبداخلاق افتادیم

اره خب😔 منم تاپیک نمیزنم چون میدونم بدتر ناراحت میشم ماها آدم های مهرطلبی هستیم  ازشانسمون ه ...

اره دقیقا  من مطمینم اگه شوهرم باهام خوب باشه بی محلی نکنه بهم توجه کنه من ک مرض ندارم عصبی شم

اره دقیقا  من مطمینم اگه شوهرم باهام خوب باشه بی محلی نکنه بهم توجه کنه من ک مرض ندارم عصبی شم

به خدااا مگه ما چی میخوایم کار به این کوچیکی 

اینقد زحمت داره براشون اصلا چرا زن گرفتی تو که بلد نیستی محبت کنی یه کار به این کوچیکی نمیتونن برای دل همسرشون انجام بدن

از یه نگاه از یه لبخند دریغ میکنن

2706