2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پلیس وقتی به ادرس رسید ...گشت امنیت اخلاقی...

جویای دقیق پلاک شد...خانوم سبزه روی جوانی که حدود۲۳ساله بنظر میرسید با چشم پر از اشک به سمت ون امنیت اخلاقی اومدو ماحرارو توضیح داد..(از زبون اون خانوم مبگم)..

شوهرم کارگاه تولیدی داره...

امروز من دانشگا بودم...ولی بخاطر مشکلی که برای استادمون بوجود اومده بود...کلاس کنسل شد..منو دوستم تصمیم گرفتیم وقتو بیخودی هدر نریمو بادوستم راهی منزل ماشدیم..

2728
عزیزم ناراحت نباش ولی بعضی از زنا فک میکنن شوهراشون حالا کی هستن به مطلقه و بیوه ها انگ میزنن

ازین جامعه میترسم بخدا از حرف مردم

ولی میخام همت کنم زیر بار خفت شوهرم نرم من طاقت بی غیرتی ندارم ببینم شوهرم بجز من با کس دیگه ای باشه

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊
نکنه منم دارم طلاق میگیرم مطلقه میشم بهم بگن خراب😭😭

نه عزیزمممم این چه حرفیه

ایشون اشتباه نوشته

باید مینوشت یک خانم حالا اگه میخواست توضیح بیشتری بده خانم‌مجرد

-بيا بازى +چه بازى؟ -تو بخند +خب؟ -من بميرم برات! 🥺❤
پلیس وقتی به ادرس رسید ...گشت امنیت اخلاقی... جویای دقیق پلاک شد...خانوم سبزه روی جوانی که حدود۲۳سا ...

حس میکنم دارم درشهر میبینم  یا روزنامه همشهری میخونم:/

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2738

پلیس ودادگاه طرف مردو میگیرن نهایتش میگن صیغه شدیم دیدم اینجیزارو

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

وقتی به کوچه مون رسیدم..ماشین همسرمو دم در دیدم...گوشی تلفنمو برداشم تا بهش زنگ بزنم ک بگم من بادوستم دارم میام خونه چن فمر میکرد من دانشگا هستم...

گوشی رو برداشت و گفت من درکارگاهم هستم و حسابی سرم شلوغه..من شوکه شدمو روبروی خونمون ک پارک بود وایسادم...راسش از قبل ب همسرم شک داشتمو هربار بخونوادم میگفتن ..اونا بدتر طرفداری همسرمو میکردنو میکفتن نه اصلاا حرفشم نزن و اون همچین مردی نیس...

دل شوره گرفتمو بهش نگفتم ک جلوی در هستم...گفتم من تا عصر دانشگاهستمو قطع کردم..

ده دیقیقه ایگذشت که دیدم بله..خانوم جوانی..با اژانس اومدو وارد منزل ما شد..‌

2706