2703
2553

می خوام ببینم نظر ات چیه 

حرف های زن مطلقه یا مرد مطلقه ای رو که درباره همسر سابقش بد میگه ...که مثلا چنین بود و چنان بود ...

و شما هم از زندگی شون خبر ندارید که واقعا چی بوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نه

یک طرفه که به‌ قاضی بری راضی برمیگردی 

در مورد کسانی هم که یک تجربه زندگی ناموفق داشتن همینطوره 

حرف هرکدومو به تنهایی بشنوی حق رو میدن به خودشون و طرف مقابل رو تخریب میکنن

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠
2714

نه باور نمی کنم 

چون هر کدوم از دید خودش تعریف می کنه 

ولی اگر به حکم درد دل برام تعریف بکنه گوش می کنم و دلداری می دم و هیچ مخالفتی با حرف هاش نمی کنم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
اگر میخوای بایه مرد مطلقه ازدواج کنی حتما حتما باهمسرسابقشم دوستانه صحبت کن

نه عزیزم ...یکی از دوستانم درباره زندگی سابقش میگه 

من راستش باور نمی کنم ...آخه یک طرفه که نمیشه

اجازه! این‌جور حرفا، آرایه اغراق زیاد دارن.

البته همیشه باور قلبی‌م اینه که توی یک رابطه تموم‌شده، هم خانم و هم اقا اشتباهاتی دارن و هیچ‌کس ۱۰۰ درصد بی‌خطا نیست.

بدگویی هم دلیلش همون خشم فروخورده‌ست که توی زندگی مشترک نتونستن مشکلات رو با «گفت‌و‌گو» حل کنن.

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
2706