2733
2734
عنوان

منظورتون از عشق و حال مجردی چیه که میگین ازدواج نکنید😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3065 بازدید | 126 پست
 ب حق چیزای نشنیده، شالی چهارتا شکم زائیده هیکلشو، اِلی چهارتا شکم زائیده از منه مجرد خوش استای ...

گلم اونا سوپر استارن نه زن های ایرانی که هر لحظه وزن اضافه میکنن

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
رابطه جنسی بدون ملاحظات یه سری نکات  حرص و جوش بعد ازدواج منظور بار روانی  ....  &n ...

خب بله گفتم که اگه اعصابت تو زندگی خراب باشه این اتفاق میفته اما واقعا ربطی به ازدواج نداره که ازدواج همه رو پیر و چاق بخواد بکنه. باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورشون اینه با دوستات برو سفر و تفریح یا مثلا با یکی دونفر دوست بشو اخلاق مردا دستت بیاد،یا ادامه تحصیل یا...

نمیدونم دیگه همینا به ذهنم رسید😅

ولی به این توجه نمیکنن یه عده خانواده هاشون اجازه نمیدن از اینکارا بکنن یه عده هم مثل من خودشون حوصله اینارو ندارن

...

آزادی مطلق داشتم..الان خوشبختم ولی ازادی معمولی دارم گاهی اذیتم تنها چیزی که از متاهلی بدم میاد همینه اونم شانس بیاری جوره😅

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
2728
رابطه جنسی بدون ملاحظات یه سری نکات  حرص و جوش بعد ازدواج منظور بار روانی  ....  &n ...

اما عزیزدلم روابط جن.سی روی زیبایی خانوما تاثیر مثبت میذاره

و برعکس نبودش باعث افسردگی و زوال زیبایی میشه علتشم هورمونه

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜

استقلال مالی میتونی پیدا کنی

هر چی بخوای بدون منت خودت میخری یا خانوادت میخرن برات

واسه این ک با دوستات بری تفریح نیاز نیس ب شوهرت و مادر شوهرت توضیح بدی://

کلا میتونی خوش باشی

جاری نداری خواهر شوهر نداری چشم و هم چشمی و کار خونه و غذا پختن و لباس شستن و بچه داری تعطیله

یکی نیس شب بیاد خونه ببینه خسته و کوفته ای بگه مگه چیکار کردی از صبح تا حالا :/

شوهر خوب باشه میتونی روزای خوب داشته باشی بد باشه مجبوری بسازی باهاش://

خیلی عالی الان من تنها همه کارهای خودمو میخام انجام بدم همیشه خستم کاش یکی بود برام تب میکرد منم خود ...

از نظر من ازدواج اگه موفقیت آمیز باشه از تجرد خیلی بهتره از همه نظر. اما اگه بد باشه دیگه خیلی بد میشه🤣

2738

از هفت دولت ازادی

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
بنظرم بالاخره ادم نباید ناامید بشه یخرده راحت بگیره ولی بره سر زندگیش تهش ک چی با کل شهرم ک دوست بشن ...

کاملا درسته ولی خجالت وکمرویی بد دردیه شغل مناسبی درآمد مناسبی هم نداشته باشی بد دردیه سالها حالا یه شغل حداقلی گیرمون آمد تا حالاتقریبا مجبور بودیم مفت کارکنیم

والا من فقط بخاطر حرفای بابام ازدواج کردم وگرنه مجردی خیلی خوش بودم

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺
اما عزیزدلم روابط جن.سی روی زیبایی خانوما تاثیر مثبت میذاره و برعکس نبودش باعث افسردگی و زوال زیبای ...

بله رنج هورمونم مهمه دیگه

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

ولی من ب شخصه از متاهلی بیشتر لذت میبرم متاهلی اگ ی ادم پیدا شه پا ب پات دیوونگی کنه عالیه مثل من و همسرم

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
2706