2737
2734

من نمیدونم  راجع بهش 

بنظرتون ناقل محسوب میشم ؟بچم ک پنج سالشه میگیره خدایی نکرده

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ممنونم از همتون بی نهایت دوستان 

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟
مگه وقتی کزاز میزنیم ناقلیم؟

بنظرتون میتونم واسه سردردم دارو بخورم؟

2738

ن عزیزم این فقط برای تقویت ایمنی بدن خودته 

واکسن ویروس ضعیف شده یا کشته شده یا سم خنثی شدس و فقط ب خاطر این تزریق میشه ک سیستم ایمنیت بشناستش و بتونه پادتن براش بسازه پس عملاً شما ناقل نمیشی.

بنظرتون میتونم واسه سردردم دارو بخورم؟

نمیدونم والا. میخواین یه تاپیک بزنین بپرسین

بدترین روز زندگیم ۱۴۰۰/۹/۲۱ آذر، یکشنبه.. ساعت ۱۸:۲۹😔 برای خوب شدن مامانم دعا کنید و صلوات بفرستید خواهش میکنم❤😔
2706