2737
2734
عنوان

اگر عمه بین برادرزاده هاش فرق بزاره خیلی ناراحت میشن برادرزاده ها؟

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 36 پست

من 4 تا برادرزاده دارم ب شخصه تو قلبم یکیشون رو ی جور دیگه دوست دارم ولی اصلا اصلا تو رفتارم نشون نمیدم...

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مادرشوهرم به بچه های برادرشوهرم کادو طلا داد ولی به بچه های من هیچی نداد کادو ولی محل نمیدم شوهرم همم  همیشه بهشون پول و کادو میده  بعضی ها اینجورین دیگه نمیشه که ادم بخاطر همه چی حرص بخوره محل نمیدم خودم بهترین هدیه ها رو به بچه هام میدم 

متاسفانه این کار خیلی بده چند روز پیش خونه مادرشوهرم بودیم پسر جاریم اونجا بود سه سال و نیمشه پسرای من دوقلون و ۲۲ ماهن ،بین پسرای من و پسرجاریم فرق گذاشتن پسرام حتی گریه کردن ،

به نظرم دلیل اینکه وکثرا ادما از عمه بدشون میاد همین رفتارها تو بچگیه 

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 
2728
اوایل ناراحت میشن ولی بعد بی اهمیت میشه ،منم بچه بودم از عمه هام ناراحت میشدم ،الان بمیرن هم برام مه ...

اره واقعا من ب همه برادر زاده هام ب ی اندازه هدیه میدم حتی ب خدا بوسشونم ک میکنم عین هم با اینکه پسرای داداشم بزرگ شدن ماشالا ولی بازم دلم نمیاد فرق بذارم...تو هدیه دادنم پسرا خودشون پول دوس دارن دخترا هم همچنان کوچیکن عروسک دوس دارن بازم سعی میکنم عدالتو رعایت کنم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

برام اهمیتی نداره، کی به کی چی میده. دوست داشتن که زوری نیست.عمه هم ندارم وگرنه دوستش میداشتم چه با کادو چه بی کادو،

خودمم هم به مناسبت و بی مناسبت به برادر زاده هام هدیه میدم، حالا برادرزاده ای که پدر مادر و خودش بیشتر بهم محبت دارن یا کاری برامون میکنن و بیشتر بدردمون خوردن ،سعی میکنم بیشتر جبران کنم، اگه زن داداشی هم گله کنه به دل نمیگیرم، دیگه آدما باید درک کنن که خوبی متقابل هست، یه خوبی و محبت عام هست که از هیچکس دریغ نمی کنم، یه خوبی و محبت خاص هم هست که مربوط به کسانیه که باهامون خاصن و جور دیگه هوامون رو دارن..

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊