2726
عنوان

به نظرتون مادرا می تونن شاغل بشن؟

136 بازدید | 23 پست

سلام خوبین یه چند وقته رفته تو سرم ک برم سر کار اما از تایم  خونم زده میشه ... و چون مادر هستم میترسم تو روحیه بچم تاثیر بزاره ... بیاین نظر سنجی کنیم دوست دارم به  یه جمع بندی برسم مخصوصا صحبت های مامانای شاغل رو بشنوم که چه جوری برنامه ریزی می کننن تو مسائل خونه و کار ک هردو رو بتونن اداره کنن

من فرزند یه مادر شاغلم و میگم بله میشه چه اشکالی داره😊

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم نه شاغل بودن سخته نه خانه دار بودن جفتشون کنار هم خیلی سخته😬

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
2728

من مجردم 

اما اگه یه روز بچه دار بشم ترجیح می‌دم بیشتر وقتمو خونه و در کنار بچم بگذرونم نه سرکار

مثل خون در رگ های من          محترم باشیم                                                                           گریه کردیم دوتا شعله‌ی خاموش شده، گریه کردیم دو آهنگ فراموش شده، پر کشیدیم بدون پر زخمی باهم، عشق بازیِ دوتا کفتر زخمی باهم، زندگی حسرت یک شادی معمولی بود، زندگی چرخش تنهایی و بی‌پولی بود، شعر من مزه‌ی خاکستر و الکل می‌داد، شعر من را وسط زندگی‌ات هول می‌داد، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، نگران بودی اندوه تو خاکم بکند، نگران بودی سیگار هلاکم بکند، نگران بودی این فرصت کم را بکشم، نگران بودی یک روز خودم را بکشم، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، آه بدرود گل یخ زده‌ی بی‌کس من، آه بدرود زن کوچک دلواپس من، بغلم کن غم در زخم شناور شده‌ام، بغلم کن گل بی طاقت پر پر شده‌ام، بغلم کن که جهان کوچک و غمگین نشود، بغلم کن که خدا دورتر از این نشود، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم...

خودم از وقتیکه باردار شدم سرکار نرفتم . اما دوستم هم بچه داره و هم شاغله . همیشه خونش دسته گل ، بچه ش مرتب و تمیزه . خیلیم روابطش با بچش خوبه و کمبودی دیده نمیشه .

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

ببین عزیزم.

مادر من که کارش یه صبح تا ظهر بود.از شب قبل ناهارو آماده میکرد که وقتی میاد خونه فقط غذا رو گرم کنه.تمیزکاری و این چیزا رو هم می‌داشت برای روزای تعطیل.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

این همه مادر شاغل داریم که برای رفاه بچشون به جای نشستن دارن میجنگن و تلاش میکنن

به جز مسئله رفاه من تو اطرافیانم میبینم بچه های خانم های شاغل مستقل تر هستن

چی بگم که سکوت بهتره...

سلام دقیقا منم چند وقته این فکر افتاده بود تو سرم

یه پسر یک سال و نیم داشتم خیلی دوست داشتم کار کنم 

یه منبع درامد داشته بااشم اما نمیشد هر کار میکردم سخت بود بچمد بسپارم به کسی

تا اینکه دوستم منو وارد بازاریابی کرد خیلی خوبه بنظرم برای ماهایی ک بچه کوچیک داریم

الان تازه شروع کردم واقعا راضیم.

هم به آشپزیم میرسم هم خونه داریم بچه ام هم جلو چشممه 

دختر من دوقلو باردارم تا ۷ ماهگی بیمارستان میرفتم زایمان میگرفتم کجای کاری!!😍

چرا نتونی بری هحتما برو ولی خب باید زرنگ باشی دیگه ....

عکس پروفایل عکس فندق مامانش                                  دوست  دارم امید زندگی  مادر                                               کاربری قبلیم نمی دونم چرا تعلیق شد !
خدارو شکر

همه چیز به روحیه و اراده و مدیریت کردن شخص برمیگرده .

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2706