2703
2553
عنوان

میشه از روی اپن آشپزخونتون عکس بدید؟🙆

| مشاهده متن کامل بحث + 7179 بازدید | 130 پست
بده عزیزم من رو کابینتا وسایل با کارتون چیدم هم جا ندارم هم دلم نمیاد در بیارم از کارتون😣 زشته به ...

اره خیلی بده.یا تو کابینت بذار یا کمد دیواری عزیزم.اگه جا نداری توی یه کارتن بزرگ کنار اتاق کا مشخص نباشه بدار.رو کابینت خیلی تو چشمه که.شلخته و شلوغ و بی نظم به نظر میرسه

من شکلات خوری گذاشتم  ولی فعلا خالی هست 😳

منم دوست دارم یع شکلات خوری بذارم خوشم اومد😊

من رانر هم انداختم رانر ترمه خوبه؟؟؟

به جایِ انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زَبونِ آدمِ زَبون نَفَهم را یاد بِگیرید دُرسته سَخت تره ولی این روزا کاربُردی تَره✌  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روی اپن کاملاً خالی

اونطرف آشپزخونه روی کابینت یه دونه سماور و سه تا بانکه پاسماوری , فقط به خاطر اینکه نتونستم داخال کابینت جا بدم , شلوغی رو دوست ندارم !

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
بده عزیزم من رو کابینتا وسایل با کارتون چیدم هم جا ندارم هم دلم نمیاد در بیارم از کارتون😣 زشته به ...

بگو شوخی میکنی!!!

مگه میشه با کارتن؟

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
2456

منكه اوپن ندارم روي كانتر ها هم هيچي نزاشتم تقريبا خالين

خونه مامانم هم روي اوپن هيچ نزاشتن

خونه قبلي ام هم اوپن داشتم چيزي نزاشته بودم منكه تحمل شلوغي ندارم   به نظرم اصلا شيك و قشنگ هم نيست همينجوري خالي بهتره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ای جانم 😻😻😻😻

قبل بچه

چيزاي مختلف ميزاشتم.

شمعدان و گلدان(هر هفته گل ميگرفتم)

يك مدت ظروف مسي چيدم

يك مدت بانكه و شمع

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بگو شوخی میکنی!!! مگه میشه با کارتن؟

به خدا با کارتون وسایل چیدم جا داره خودم راضی نیستم ولی جا ندارم

به جایِ انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زَبونِ آدمِ زَبون نَفَهم را یاد بِگیرید دُرسته سَخت تره ولی این روزا کاربُردی تَره✌  
خوشبخت باید کاش منم یه خونه داشتم😔

الهی بگردم 😍 ان شاء الله خونه دار هم میشی 

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹
2714
منم دوست دارم یع شکلات خوری بذارم خوشم اومد😊 من رانر هم انداختم رانر ترمه خوبه؟؟؟

اره قشنگ میشه 😄

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹
در بالای آبچکونو ببند باتچکر😅

😂😂😂 باشه چشم 

اپن نداریم 🙌🌺

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2706