2137
2106

مامانم تا یه هفته این مدلی بود بعدش خوب شد نگران نباش

من یه روانشناسم ک روانشناسی دوست ندارم😁🤗🤗💜💜                         من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

من ۱۶ سالمه دیروز سینوفارم زدم دوز اولشو

خداروشکر چیزی نفهمیدم تا الان🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

😅😅😂😂

اگر حالتان گرفته است و مجبورید در خانه بمانید، زمزمه کنید:خدایا هزاران هزار شکرت🤲که در خانه هستم نه در بیمارستان.شکرت🤲روی مبل نشستم نه در بستر بیماری.شکرت🤲راحت نفس میکشم نه با مشقت و درد و رنج.شکرت🤲طعم غذا هارا میچشم و لذت میبرم نه اینکه با سرم تزریقم کنند.شکرت🤲دلتنگ هستم ولی به لطف تو امیدوارم.شکرت🤲که صدا و تصویر عزیزان راه دورم را میبینم و می شنوم.شکرت🤲بهار را دوباره دیدم و پایان عمرم نبود.شکرت🤲خورشید با مهر و بی منت بر سرمان میتابد.شکرت🤲با باران رحمتت طبیعت زنده شده،و دوباره گیاهان سر از زمین برآورده و چشم هایم را نوازش میدهد.شکرت🤲امروز قدر همه داشته هایم را فهمیدم،شکر که شکر گزارتم.🤲🙏🤲خدای مهربانم..زنده هارا شکر و صبوری ...رفتگان را رحمت..بیماران را سلامت..ناامیدان را بشارت..ببخشای..از فضل و کرمت..آمین یا رب العالمین..🤲❤
جدی همینطور بود بعدش خوب شد الان چند روز هست که زده

الان ک یکمااه گذشته

اره بعد یک هفته خوب شد

من یه روانشناسم ک روانشناسی دوست ندارم😁🤗🤗💜💜                         من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
2050