2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی ممنون ساکتو بستی؟

نه هنوز 

ولی کم کم باید امادش کنم

الانم اومدم دکتر ببینم دقیق کی میزنه تاریخ زایمانمو

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2728

فکر کنم رحمت داره بزرگ میشه چیز مهمی نیست 

این دردا اولا طبیعیه 

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻

باورم نمیشه خودم تا ۳شب پیش همش تو تاپیکای زایمان بودم ☺️☺️ الان نینی کنارم خوابه 

انشالله شماام بارداری و زایمان خوبی داشته باشی❤️

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻
باورم نمیشه خودم تا ۳شب پیش همش تو تاپیکای زایمان بودم ☺️☺️ الان نینی کنارم خوابه  انشالله شما ...

قربون اون نی نی 😍مبارکه عزیزم دعا کن فقط سالم باشه عزیز دلم ب سلامتی بیاد ب بغلم

قربون اون نی نی 😍مبارکه عزیزم دعا کن فقط سالم باشه عزیز دلم ب سلامتی بیاد ب بغلم

انشالله فقط استرس نداشته باش ، تغذیه خوب داشته باش و پیاده روی از ماه ۵به بعد 

اولا هفته ای دوبار کافیه اخرا سعی هر روز بری 

من ماه اخر هر شب پیاده روی داشتم تو ۳ساعت زایمان طبیعی کردم 😍☺️

قدمش مبارکه زایمانت طبیعی بود یا سزارین؟

مرسی عزیزم 

طبیعی بودم ☺️

2706