2737
2739

چرا این بعضی نی نی سایتی ها بی درکن، بابا مشکل پیش اومده احتمال سقط دادن دارم میپرسم احتمال پسر سقطش راحت تره یا نه، بعد هی میگن قاتل قاتل چتونه واقعا؟! کدوم مادری دلش میاد بچه اش بکشه، خودم استرس دارم ناراحتم، 😭😭😭، چقدر بی درک و قضاوت گر عه 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای اینجور افراد متاستفم😞

آنچه از سرگذشت؛شد سرگذشت      حیف بی دقت گذشت؛ اما گذشت تاکه   خواستیم یک《دوروزی》فکر کنیم!!!!!!!بر در خانه نوشتند در گذشت....🖤         لطفا اگه تااینجا خوندی یه صلوات واسه حل شدن مشکلم بفرست🥺                  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💞🙏🏻                                       ممنون بابت صلوات🌸🌺
ولشون کن بابا بیکاری دوباره تاپیک زدی؟واقعا تجربه نداری اینجا چه مزخرف راهنمایی میکنن بعضیا

من الان واقعا حال روحیم خوب نیست دارم از نگرانی و استرس خون گریه میکنم میگن قاتل لعنتی ها 

2738
عزیزم اینجا متاسفانه همینه تازه فحاشی هم میکنن بعد ادعای مسلمون بودن هم دارن! منم بارها دیدم امیدو ...

من خودم هیچ وقت واکنش نشون نمی‌دادم الان ولی واقعا حالم خوب نیست پذیرش ندارم 😭😭

سوالم این بود جنین پسر راحت تر سقط میشه یا نه؟ شروع کردن به قاتل قاتل کردن؟ این سقط عمد از کجا آوردن ...

وا منم بچه اولم سقط شد دکتر هم از قبل گفته بود چون قلبش تشکیل نشده خودش سقط میشه

.
2706