2726
عنوان

طلاق بگیرم به نظرتون بهتر نیس

214 بازدید | 14 پست

اول بگم یه بچه ۳ساله دارم خیلیییی بی احترامی شده کلا اون‌پرده حیا از بین رفته کتک کاری و فوش ناموسی هم داشتیم مادرش اهل دعا و جادوه برادرش با سیاست برادرش بگه شب روزه اینم میگه روزه یا بگه ماست سیاهه اینم‌میگه سیاهه بخدا ۳ روز بود زایمان کرده  برادرش یادش داد کتکم زد یه زن ضعیفو یا وقتی میرفتم اتاق عمل اصلا نیومد بیمارستان گرفته بود خوابیده بود خیلی اتفاقا افتاده و اگه بگم ۱۰ روز طول میشه به نظرتون طلاق گرفتنم خوب‌نیس؟؟؟میتونم یه آدم خوب پیدا کنم؟؟؟خدا کمکم میکنه یعنی فعلا طلاق بگیرم ۳ ۴ سالی برا خودم زندگی میکنم

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

۴ ساله ازدواج کردم ۳ سال لال شدم فوش داد چیزی‌نگفتم ولی این ۱ شال اخر فوش داد دادم

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ت چی میشه؟

طلاق یکی از راه هاس

قلق شوهرت رو بدست بیار 

خرش کن

یواش یواش از خانواده ش دورش کن

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
اگه واقعن درست بشو نیس همسرت همون جدایی بهترع ولی خوب سخته ..پسرت رو ممکنه بهت نده 

پسرم و خودم میدم بهش اصلا درست نمیشه ۲ سال ک بهم ۶ ماهش بود از شیرم جدا کردم دادم بهش رفتیم دادگاه شکایت کردیم جهیزمو آوردم آخرش اومد تعهد و گریه و زاری و التماس برگشتم الانم اینجوری نمیگم همیشه تقصیر اوت بود ن تقصیر منم بود ولی اون خیلی محدودم‌میکرد ازادی نداشتم

یه چیزی بگم.چرا وقتی میدونستی وضع اینه بچه اوردی

اینا کلا ذاتشونه من چ‌میدونستم اینا وقتی عروس بچه دار میشه خودشون نشون میدن

بچه ت چی میشه؟ طلاق یکی از راه هاس قلق شوهرت رو بدست بیار  خرش کن یواش یواش از خانواده ش دو ...

قرار شد توافقی تمومش کنیم ۵۰ میلیون بده بچه رو بدم بهش 

پسرم و خودم میدم بهش اصلا درست نمیشه ۲ سال ک بهم ۶ ماهش بود از شیرم جدا کردم دادم بهش رفتیم دادگاه ش ...

پسرت تا ۷ سال میتونه پیشت باشه بعدش ازت میگیرن 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
قرار شد توافقی تمومش کنیم ۵۰ میلیون بده بچه رو بدم بهش 

دیگه تصمیم خودت رو گرفتی

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
عیب نداره.حداقل الان جدا شو نزار بچت با همچین ادمه سمی ای زندگی کنه

بچه رو میدم بهش

پسرت تا ۷ سال میتونه پیشت باشه بعدش ازت میگیرن 

میدونم شرط طلاق دادنش اینه ک بچه رو بدم

😐از جونه بچت سیر شدی.میخوای بچتو بدی دست یه روانی که یه روانی عین خودش در بیاد؟

اگه میشد تا اخر عمرم نگهش میدارم دیگه ۳ سال بعد میاد ازم‌میگیره و اینکه شرط طلاق دادنش اینه ک بچه رو بدم بهش

2706