2733
2734
عنوان

چرخ خیاطی ۸۰۱

1899 بازدید | 31 پست

سلام من امروز چرخ خیاطی ژانومه خریدم مدل ۸۰۱ میخواستم ۸۰۲ بخرم که ۸۰۲ ۶۹۰۰ ،۸۰۱ ۵۸۰۰ ،بخاطر یه تومن نخریدم چون باید میز و جعبه هم میخریدم خیلی بالا میشد قیمت و اینکه  از هر جا پرسیدم  گفت ۸۰۱ هیچ فرقی نداره با ۸۰۲ فقط یدوخت  زنجیره تی فک کنم نداره ۸۰۱، حالا کیا ۸۰۱ دارن راضی آن به نظرتون عوض کنم ۸۰۱ بخرم یا فقط پول هدر کردنه و همونه؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
من ۸۰۲ میخوام بخرم قیمتشم ۷تا ۷نیم بود البته تمیز و نو بود واسه جهیزیه اس میزم قیمت دارم ازین مبل دا ...

اگه فقط واسه ظاهر جهیزیه میخواید و خیاطی نمی‌کنید چرخهای قیمت مناسب‌تر و حتی با ظاهر بهتر هم هست. 

ولی ژانومه های استوک تمیز واسه خیاطی عالیه همون ژاپنی های اصل.

آره خیلی ساله از نوجوونی. ولی تفننی خیاطی میکنم. شغلم نیست. چون درس و کارای دیگه دارم. 

من تا هفته آینده چرخ میگیرم و میخوام شروع کنم 

جاریم گفته بهت یاد میدم دوساله حرفه از یاد گرفته و میخواد به منم یاد بده

به نظرت من صفره صفرم طی چند وقت میتونم بدوزم دستم راه بیوفته؟ بعد سخت نیس؟

اگه فقط واسه ظاهر جهیزیه میخواید و خیاطی نمی‌کنید چرخهای قیمت مناسب‌تر و حتی با ظاهر بهتر هم هست.&nb ...

نه واسه جهیزیه نمیخوام اینی که مدنظرمه میخوام بخرم واسه جهیزیه اس نو میخواد بفروشه مدل ۸۰۲ ژانومه

اگه فقط واسه ظاهر جهیزیه میخواید و خیاطی نمی‌کنید چرخهای قیمت مناسب‌تر و حتی با ظاهر بهتر هم هست.&nb ...

تا حدودا ۵تومن چه چرخی بگیرم خوبه؟خیاطم ولی فقط برا خودم خیاطی میکنم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
من تا هفته آینده چرخ میگیرم و میخوام شروع کنم  جاریم گفته بهت یاد میدم دوساله حرفه از یاد گرفت ...

اگه علاقه داشته باشی خیلی شیرینه‌. من کاری که تو دنیا آرومم می‌کنه و خیلی دوسش دارم خیاطیه. اصلا گذر زمان رو حس نمی‌کنم. اگه خیاطی رو دوست داشته باشی هیچ وقت کسل و بیکار نمی‌مونی‌‌. 

تجربه خیلی مهمه. یه سری مهارتها رو طی زمان یاد میگیری. اولش باید صبر داشته باشی تا دستت راه بیفته. ولی وقتی راه بیفتی خیلی راحت میشه. 

من اوایل خیلی وقت میذاشتم و خیلی طول می‌کشید هرچیزی میخواستم بدوزم. ولی الان خیلی بهتر شدم و سرعتم بالا رفته. 

متد و روش کار هم خیلی مهمه که به روش خوبی بهت آموزش بدن که جذب بشی. 

اما در کل امتحان کن. عالیه. من که عاشقشم‌

2706