2726

سال اول که کنکور داشتم نتونستم درس بخونم یه مشکلی پیش اومد برام 

تو یکی از ده تا مدرسه برتر تهران درس خوندم بهترین منابع و کلاس کنکور دراختیارم بود من معدلم ۱۹/۵۰ بود اونی که ۱۹/۷۰ بود و شاگرد اول بود رتبه ۴۶ کشوری آورد یعنی من با موفقیت فاصله کمی داشتم خلاصه نشد 

الان ۲۳ سالمه دانشجوی شیمیم و متاهلم از زندگیم راضیم اما یه چیزی کمه تو زندگیم شوهرمم حمایتم میکنه بخوام کنکور بدم 

پایم قویه تمام درسا یادمه منابعم میخرم 

فکر میکنم ۱۴۰۱ که قبول شم ۲۴ سالمه و ۳۱ سالگی یه پزشک و اصلا دیر نیست مطمئنم اون موقع راضیم از تصمیم الانم 

شما هم اگ چیزی کم دارید برید دنبالش هرچی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم خعلی خوبع فقط ببخشید توی سی و ی سالگی دکترا میگیری با دوسال طرح و سع چهار سال تخصص میشع۳۷

نزدیکم که می آیی نرم و آهسته بیا...مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهاییم...(سهراب سپهری)
عزیزم خعلی خوبع فقط ببخشید توی سی و ی سالگی دکترا میگیری با دوسال طرح و سع چهار سال تخصص میشع۳۷

باشه چه اشکالی داره مگ ۳۷ جوون نیست ؟؟ 

آدم ۳۷ سالکی متخصص باشه خییییلی موفقه

باشه چه اشکالی داره مگ ۳۷ جوون نیست ؟؟  آدم ۳۷ سالکی متخصص باشه خییییلی موفقه

نع عزیزم...چع اششکالی دارغ...من ب نظرم ۴۵هم باشع بازم عالیع...سن ملاک نیست..فقط خاسم بگم فک کردم نمیدونید....

الان امسال ی اقایی بودن شصت سالع پزشکی قبول شدن امسال شهر خودشون...سن دار ترین ادم کنکور بودن

نزدیکم که می آیی نرم و آهسته بیا...مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهاییم...(سهراب سپهری)
2706