2733
2734
عنوان

مادره بي تربيته ولي من حق رو بهش ميدم

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 37 پست
بخدا الان خواستم بگم مث مامانم تعریف کردی 😂😂😂 چرا مامانا اینجورین

چمیدونم والا 😂😂

از بد ظرف شستن شروع میکنه تا خواهر بزرگه ی اصغر اقا میرسه مییییره تا سیاستهای خارجی حکومت و انتخابات ریاست جمهوری امریکا و...

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
يه صندلي تفكر از غربي ها ياد گرفتن ولي نميدونن چطوري بايد استفاده شه اخه مربي بيشعور جلوي بقيه بچه ...

نمیدونم موضوع چیه ولی بطور کلی تایم اوت به این شکل هایی که یه سری مشاور بیسواد اینجا توصیه میکنن و یه سری افراد نا اگاه هم انجامش میدن، توی دنیا یه ۲۰ سالی هست که منسوخ شده 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2738
يه صندلي تفكر از غربي ها ياد گرفتن ولي نميدونن چطوري بايد استفاده شه اخه مربي بيشعور جلوي بقيه بچه ...

دقیقا منم ازشون متنفرم 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

با صندلی تفکر مخالفم معلم یا مربی باید انفرادی و تنها با بچه صحبت کنه راجع به رفتارش ولی اینکه بهش بگن باید عذر خواهی کنه منطقیه و خوبه 

ماها خیلی هامون مهارت عذرخواهی نداریم خوبه که از بچگی یاد بگیریم کار اشتباهی که کردیم باید بعدش عذر بخوایم

کار بچه هم خیلی خطرناک بود واقعا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من اصلا با ادبيات مادره موافق نيستم

ولي خيلي ناراحت ميشم بچه تحقير شه و تحت اموزش غلط باشه

همه له بچه و مادرش فحش دادن

ولي اون فقط يه بچه ي زير شش ساله

اینکه بچه ها گفتن معلم رو میشناختن و ... کاری ندارم

داستان صندلی تفکر و امثال اینا هم یه سری روشنفکر نمایی هایی هست که داره جدیدا اتفاق میفته

یه مقاله ای داره جورج ارول در مورد نحوه برخورد با بچه هایی که توی دبستان شبانه روزی تشکشون رو خیس میکردن. تو این مقاله بصورت جامع توضیح میده که انگشت نما کردن بچه تو جمع همسالانش چه عواقب داره حالا هرچقدرم روشنفکرمآبانه باشه این انگشت نما کردنه . 

ولی خب مادره هم خیلی بی ادب برخورد کرده.

2706