2733
2734
عنوان

ی دق بیاین😂😂😐

277 بازدید | 49 پست

تایپیک قبلی ترم گفته بودم دارم میرم واکسن بزنم اون هفته نشد😐امروز زدم😁😂😂

😐فقط بی حالم و دستم درد میکنه🤦🏻‍♀️

شاخای مجازی از جمله نشاخ حل و پرنسسا وضعیت درساتون چطوره؟😎#ی‌صلوات‌برای‌ظهور‌بفرست

بیا چایی نبات☕

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکــــ😐😂💖

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2728
2738
@یه،بنده،خدا    مرسی ع اطلاع رسانی اخه ما فک‌میکردیم پات درد میکنع :/🚶🏻‍♀️

این دیگ فکر خودت بوده:/😐

شاخای مجازی از جمله نشاخ حل و پرنسسا وضعیت درساتون چطوره؟😎#ی‌صلوات‌برای‌ظهور‌بفرست
2706