2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه تاثیری میخوای ازش ببینی عزیزم.متوجه تاثیرش ک نمیشی. منتها بعد یکی دوماه آزمایش ک بدی تیروئید ات نرمال شده ولی قرص رو باید همچنان خورد

اگه شما هم مثل من اصافه وزن داری توصیه میکنم ب ورزش و پیاده روی و اصلاح سبک زندگی

برای مادر شدنم صلوات بفرستید
2728
من ریزش مو دارم  وزرش و اصلاح سبک زندگیم میکنم ولی باز ریزش دارم

منم ریزش موی شدید دارم و قرص تیروئید میخورم حدود یه ساله ولی ریزش مو رو کمتر نکرد

ولی وقتی سایر آزمایشهای هورمونی رو دادم و سونوتخمدان و رحم متوجه شدم تنبلی تخمدان هم دارم و قرصای تنبلی تخمدان رو ک میخورم ریزش موم کمتر میشه 

البته من برا بچه دار شدن میخورم وگرنه ریزش مو برام مهم نیس ک بخاطرش قرص بخورم و معده ام داغون شه

عزیزم اگه مجردی توصیه میکنم بهت همون اصلاح سبک 

چون سبک غلط زندگی همه هورمونای بدن رو بهم میریزه 

برای مادر شدنم صلوات بفرستید
2738

منم دوماهه دارم استفاده میکنم تاثیری ندیدم☹️

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏

من تیروئید بارداری گرفتم ....و یک ماه بعد آزمایش تکرار شد نرمال شده بود ولی تا آخر بارداری باید مصرف کنم 

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
2706