2737
2734
چی میگی ما نگران جهش ویروس و خطرناکتر شدنش هستیم نگران وضعیت بیماران رو تختیم در ضمن کل دنیا به حالت ...

اتفاقا همه دنیا مخالفانی وجود دارن که حتی برای حقشون به خیابون ها ریختن و اجبار واکسن رو برداشتن منتهی اینجا همیشه تقصیر مردمه 😂😂 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
خانوم چته دعوا داری من فقط گفتم درستش اینه  

مرسی که گفتی 🌹♥️منم گفتم گوشیم عوض میکنه

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا همه دنیا مخالفانی وجود دارن که حتی برای حقشون به خیابون ها ریختن و اجبار واکسن رو برداشتن منت ...

😂😂😂کجا مثلا؟برو بابا امارت همین بغلمون پایان کرونا رو اعلام کرد شما بازم دنبال اخبار فیکی

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
شما ها واکسن زدید نگرانیتون فقط بابت اینه که به واکسن هاتون اعتماد ندارید و بس دلیل دیگه ای نمیتونه ...

عالی موافقم    پستهاتون رو خوندم نشون می ده که با آگاهی کامل نظر می دین  ودلیلاتون وتوجیهاتون قانع کننده ست کاملاً 

چشم بسته نظر نمی دین  موفق باشی

2728
منم حرف خاصی نزدم   درست ❤️

ببخشید بازم اگه ناراحت شدی گلم 🌹🌹♥️واقعا یه عده اعصاب نمیذارن واسه ادم ببخشید گلم 

وای شما سطح درکتون خیلی پایینه 

شما خیلی با درک هستیداصلا نمیدونید مقایسه چیه فقط دقیقا مثل طوطی حرفایی که بقیه زدن درحال تکرار هستید برای جامعه ما کافیه 😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738
ببخشید بازم اگه ناراحت شدی گلم 🌹🌹♥️واقعا یه عده اعصاب نمیذارن واسه ادم ببخشید گلم 

قربونت  عیبی نداره عزیزم ❤️ منم با واکسن مخالف نیستم و خودم و تمام خانواده ام واکسن زدیم خواهر و عمومم کادر درمان هستن   به هر حال همه جا نظرات مخالف زیاده 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
شما خیلی با درک هستیداصلا نمیدونید مقایسه چیه فقط دقیقا مثل طوطی حرفایی که بقیه زدن درحال تکرار هستی ...

بله ما برا جامعه داریم هر روز کار میکنیم ولی امثال شما کل زحمات مارو هدر میدن

😂😂😂کجا مثلا؟برو بابا امارت همین بغلمون پایان کرونا رو اعلام کرد شما بازم دنبال اخبار فیکی

دیدید فقط اخبعر رو تکرار میکنید شما حتی از اخبار واکسن فرانسه و کانادا و... خبر ندارید که پاسپورت واکسن رو حذف کردن طرز حرف زدنتون هم کاملا نشون دهنده ادب بالای شماست 😂😂😂

قربونت  عیبی نداره عزیزم ❤️ منم با واکسن مخالف نیستم و خودم و تمام خانواده ام واکسن زدیم خواهر ...

درسته گلم ولی نظرات مخالفی که در راستای بهتر شدن وضعیت باشه خوبه اینا با نظرشون دارن وضع رو بدتر هم میکنن

بله ما برا جامعه داریم هر روز کار میکنیم ولی امثال شما کل زحمات مارو هدر میدن

همیشه اخرین حربه مظلوم نمایی

درسته گلم ولی نظرات مخالفی که در راستای بهتر شدن وضعیت باشه خوبه اینا با نظرشون دارن وضع رو بدتر هم ...

بله  درسته عزیزم ❤️

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
2706