2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امثال ما داد میزنیم تو کل دنیا ولی امثال شما گوشتونو بستین به حرف اقدس خانوم های مجازی و همسایه گوش ...

عزیزم ارومتر چخبره 

خوب اینم راست میگن مردمو قانع نمیکنند درست 

فقط هم مجازی نیست 

زن دایی خودم پرستاره بعد زدن واکسن هر دو دوز البته خانوادش کرونا میگیرن ولی فقط حال ایشون بشدت وخیم میشه و بقیه خانواده سبک گرفتند بیماری رو و ایشون بیمارستان بستری شد ۰ ناقل هم دایی من بود که اول ایشون کرونا گرفتند و بعد بقیه خانواده

https://eitaa.com/joinchat/2092237053C3c5295f626
2728

نزدم و نمیزنم چه ایرانی چه خارجی

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
عین من😐

تو خیلی حالت بد شد ؟ من علائم گوارشی داشتم 🥺

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪

منم نزدم وتصمیمی برای زدنش ندارم

وقتی واکسنی که زدن ونزدنش هیچ فرقی نداره

تازه خیلیا تاحال مبتلا نشدند بعد زدن واکسن مبتلاشدند

وقتی توچند خانواده دیدم واکسن زده هاشون شدیدتراز واکسن نزده هامبتلاشدند درحد درگیری ریه و.......این چه واکسنیه   وحتی فوتی هم داشتیم

وقتی با وجود واکسن بازهم باید فاصله بگیری واسترس داشته باشی که نکنه مبتلا بشی

وقتی کرونا دلتا جهش آخرشه و به مرحله اپیدمی رسیده وجهش های بعدی ضعیف تره طبق نظر دانشمندان ویروس شناس

اصلاً واکسن سرکاریه وبرای سرگرمی  ویک پروژه کاملاً شکست خورده

خودشون می دونند هرپیکی از کرونا بیاد سیر نزولی داشته می خوان سیر نزولیشو ربط به واکسن بدن

عزیزم ارومتر چخبره  خوب اینم راست میگن مردمو قانع نمیکنند درست  فقط هم مجازی نیست  ...

خب چون ما از دست مردم که عقلشون رو بکار نمیبرن خسته شدیم 

گلم این چه ربطی به واکسن داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب دایی شما ناقل بوده زن دایی شما واکسن زده و همون موقع هم مبتلا شده و این بیماری رو شدید تر کرده چند بار بگیم قبل واکسن زدن از عدم ابتلاتون اطمینان حاصل کنین این به واکسن ربط داشت اخه بسه هر چیزی رو به واکسن ربط ندین 

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
منم نزدم وتصمیمی برای زدنش ندارم وقتی واکسنی که زدن ونزدنش هیچ فرقی نداره تازه خیلیا تاحال مبتلا ن ...

دقیقا نطر منم مثل شماست 

منم نمیزنم. مگه دیوانم ویروس را وارد بدن خودم کنم. ولی خیلی رعایت میکنم وقتی بیرون میرم

منم نزدم وتصمیمی برای زدنش ندارم وقتی واکسنی که زدن ونزدنش هیچ فرقی نداره تازه خیلیا تاحال مبتلا ن ...

خواهرمن دوسال نگرفتن تا واکسن زدن با اینکه رعایت هم میکردن کل خانواده گرفتن

قبلا هم نود درصد آدما خفیف میگرفتن الانم همونه بعد میگن چون واکسن زده خفیف گرفته اگه قرار بود همه شدید بگیرن و فوت کنن الان هممون منقرض شده بودیم تو این دوسالی .

من نمیدونم واکسن دقیقا داره چیکار میکنه😂🤐

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706