2726
واکسن هم عوارض داره. الان شنیدم پسری نوجوان نابینا شده.

اینا فقط شنیدنه 

ما خودمون هستیم تو بیمارستان ها و مراکز تزریق همچین چیزیی فقط تو مجازی شنیدیم نه واقعیت

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا فقط شنیدنه  ما خودمون هستیم تو بیمارستان ها و مراکز تزریق همچین چیزیی فقط تو مجازی شنیدیم ...

خب شما که تو همه مراکز نیستین. تو نرکز شما نبوده. 

چرا بخوان الکی یه بچه رو نابینا نشون بدن. چه سودی داره براشون؟

2728
خب شما که تو همه مراکز نیستین. تو نرکز شما نبوده.  چرا بخوان الکی یه بچه رو نابینا نشون بدن. چ ...

خانوم اینا هم واکسن هراس ها هستن اینا جهالت دارن تا علم ما هر روز تو سمینار ....هستیم همچین چیزی نیس کجا شنیدین؟؟؟؟؟؟؟..؟منبع موثق میخوام 

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
منم نزدم فعلا دست نگه داشتم تا جز آخرین نفرا باشم 

چرا؟ منم شاید کلا نزنم. 

من فکر میکنم هر کسی زده به زودی نتیجه شو میبینه. 

نتونستم قانع بشم. سودش چیه. 

هر پیکی اومد یه مدت اوج بود و همه جا قرمز بعد از یه مدت کم شد. دوباره پیک بعدی اومد چون مردم خیالشون راحت شد و رعایت نکردن. 

فکر نکنم ربطی به واکسن داشته باشه. الان دوباره مردم بیخیالتر شدن. خدا به خیر بگذرونه

خانوم ببخشید ولی متوجه نشدین  خیر اونقوی ها قوی نیستن روزی اوناهم میرن رو تخت بیمارستان چون و ...

ببخشید چه حرف اشتباهی کی گفته هر کی واکسن نزنه و کرونا بگیره احتمال فوتش صد در صده مرگ و میر با کرونا بدون واکسن دو درصد هست من و خانوادم کرونا گرفتیم بدون واکسن زنده هستیم یجوری میگید انگار قبل واکسن هر کی کرونا گرفت مرده الان هم واکسن جلوی نه کرونا گرفتنو میگیره نه فوتی رو فقط میگن آمار بنظر شما به این آمار دست کاری شده هدف دار میشه استناد کرد؟من به تجربه خودم استناد میکنم در فامیل درجه یک و دو من یک فوتی داشتیم اونم براثر واکسن بود نه کرونا

ببخشید چه حرف اشتباهی کی گفته هر کی واکسن نزنه و کرونا بگیره احتمال فوتش صد در صده مرگ و میر با کرون ...

دقیقا. 

همسایه ما و چند تا از کسایی که من خبر دارم و حتی از بازیگران واکسن زدن و فوت کردن. 

و از اشناهامون کرونا گرفتن خانوادگی و همه زنده ان

ببخشید چه حرف اشتباهی کی گفته هر کی واکسن نزنه و کرونا بگیره احتمال فوتش صد در صده مرگ و میر با کرون ...

خانوم شما اصلا حرف منو متوجه شدین؟؟؟یا ضریب هوشتون خیلی پایینه؟گفتم مثال کسی که احتمال فوت ۱۰۰ درصد داره با واکسن احتمال میاد پایین تا ۳۰ درصد 

متاسفم واسه درکتون 

چرا؟ منم شاید کلا نزنم.  من فکر میکنم هر کسی زده به زودی نتیجه شو میبینه.  نتونستم قانع ...

منم قانع نشدم

فک میکنم ربط به بدن هرکسی داره و رعایت کردن 

واکسن چیز عمومی نیست 

چرا؟ منم شاید کلا نزنم.  من فکر میکنم هر کسی زده به زودی نتیجه شو میبینه.  نتونستم قانع ...

بله تا امثال شما واکسن هراس ها هس ما تو پیکیم و اینا همش تقصیر امثال شماست

بله تا امثال شما واکسن هراس ها هس ما تو پیکیم و اینا همش تقصیر امثال شماست

اره کلا کرونا تقصیر منه. چی بگم 

من تا با عقلم چیزی را نپدیرم انجام نمیدم. چرا امثال شما درست و واضح نمیاین تو رسانه ها قانع کنید؟ تا زمانی که بعد واکسن طرف فوت میکنه حتی پسر ۳۵ ساله که سالم بوده یه جای کار اشکال داره

اره کلا کرونا تقصیر منه. چی بگم  من تا با عقلم چیزی را نپدیرم انجام نمیدم. چرا امثال شما درست ...

امثال ما داد میزنیم تو کل دنیا ولی امثال شما گوشتونو بستین به حرف اقدس خانوم های مجازی و همسایه گوش میدین متاسفم متاسف

اگه بد بود چرا ما کادر و پزشکا زدیم؟؟؟؟اصلا از خودتون پرسیدین؟؟؟نه چون شما فکرتون پیش خانوم های بیسواد دیگس

من نزدم چون کرونا گرفتم هنوز منتظرم ۶ هفته بگذره 😕😕 قبلش هم واسه سن من نمیزدن

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
2706