2703
2553
من بازم نفهمیدم.  وقتی با وجود واکسن احتمال کرونا گرفتن هست و وارد بدن میشه واکسن زدن برای چیه ...

خانوم 

اونایی که با واکسن زدن میگیرن همونایی هستن که اگه اینم واکسن رو نداشتن جز فوتی ها بودن نه بستری ها 

اینه فرق واکسینه شدن و نشدن 

درضمن اگه همه بزنیم اونایی که مبتلا هم میشن دیگع مبتلا نخواهند شد

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
من منتظر سبد متنوع واکسن ایرانی ام😅 ولی بی شوخی اینجا فقط سینو میزنن...یمدت برکت بود ک خودم کرونا ...

الان پاستوکووک هم هست

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من بازم نفهمیدم.  وقتی با وجود واکسن احتمال کرونا گرفتن هست و وارد بدن میشه واکسن زدن برای چیه ...

چون معمولا اینطوری ک اونا ک واکسن میزنن خفیفتر میگیرن...من چون بیماری خفیف پدر و مادرمو دیدم نمیتونم این حقیقتو انکار کنم🤷‍♀️

با اینکه خودم اکر مجبور نبودم ترجیحم به نزدن بود

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
2720
خانوم  اونایی که با واکسن زدن میگیرن همونایی هستن که اگه اینم واکسن رو نداشتن جز فوتی ها بودن ...

منم همینو میگم. 

ببینید یه سری بدنشون مقاوم تره به کرونا چه واکسن بزنن چه نزنن با کرونا فوت نمیکنن

یه سری ضعیفه پس چه واکسن بزنن چه نزنن بازم احتمال بستری و فوتشون هست 

بنابراین واکسن هیچ تاثیری نداره 

واکسنی به درد میخوره که واقعا دیکه بعدش کسی مبتلا نشه. 

الان پاستوکووک هم هست

اره ولی شهر ما فغلا سینو میارن فقط...یمدت برکت بود مثلا میگفتن صبح زود بیاید دیگ دیر میرفتی تموم بود😅ک هنوز گروه سنی ما اعلام نشده بود

2714
چون زدنش هم دلیل بر مبتلا نشدن نیست  خیلی دیدم زدن و دوباره مبتلا شدن آخرش باید رعایت کنیم. چ ...

واکسن دلیل بر مبتلا شدن نیست ولی باعث میشه احتمال مرگ و میر و بستری شدن بشدت کم بشه

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
ماهم خانواده همسرم کااامل .وخانواده پدری ومادریم هم گرفتن همشون .چون ما زیاد پیششون نبودیم نگرفتیم خ ...

خداروشکر....مواظب خودتون باشید پس

واکسن دلیل بر مبتلا شدن نیست ولی باعث میشه احتمال مرگ و میر و بستری شدن بشدت کم بشه

اما دقیقا همسایه ی کناری ما واکسنشو زده بود ولی با کرونا فوت شد. تاثیری نداشت روی این که احتمال مرگ پایین بیاد پس الان اونم باید زنده باشه طبق حرف شما

منم همینو میگم.  ببینید یه سری بدنشون مقاوم تره به کرونا چه واکسن بزنن چه نزنن با کرونا فوت نم ...

خانوم ببخشید ولی متوجه نشدین 

خیر اون قوی ها قوی نیستن روزی اوناهم میرن رو تخت بیمارستان چون ویروس هر لحظه داره جهش میده یواش یواش میشه یه چیز وحشتناک تر پس باید واکسن زدن در ضمن اون افراد قوی هم مبتلا میشنولی عوارضش بعدا مشخص میشه پس شخص قوی در علم پزشکی نداریمممممم

منظورم از ابتلا بعد واکسن زدن اینه 

ببینین مثلا یک شخص وجود داره که واکسن نزده و کرونا بگیره احتمال فوتش ۱۰۰ درصده این میاد واکسن میزنه احتمال فوتش میاد به ۴۰ ۳۰ پس صرفا به جای مردن بستری میشهاین هم از خوبی های واکسنه نه بدیهاش اشتباه متوجه شدین عرضمو

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
مگه برکت بهتره؟

من خیالم از واکسن ایرانی راحتتره...حالا نه برکت ها مارکای دیگ هم هست ک خیلی اطلاعات ندارم درموردشون ولی خب برکت اولینشون بود دیگ اولین واکسن ایرانی...

من مامانم برکت زد،خوب جواب داد کرونا گرفت ۱ درصد ریه ش درگیر شد حالشم خیلی اوکی بود فقط صداش شبیه سرماخورده ها بود.

درحالیکه سنش بالاس نسبتا و بیماری زمینه ای داره

برکت بدرد نمیخوره دوست پدرم زد دستش سیاه شده بود از لخته خدارحم کرد بهش بعد ۸۵ روز توبیمارستان بود خوب شد

شوهردوستمم دو دوز برکت زده بود دوماه بیمارستان بستری شد حالش خییلی بدشد بگم ها حالش خوب خوب بود ولی چندروزبعد واکسن درگیری ریه پیداکرد

https://eitaa.com/joinchat/2092237053C3c5295f626
خانوم ببخشید ولی متوجه نشدین  خیر اون قوی ها قوی نیستن روزی اوناهم میرن رو تخت بیمارستان چون و ...

واکسن هم عوارض داره. الان شنیدم پسری نوجوان نابینا شده.

2706