2726

منطقی اینه بزنیم همگی ولی من باردارم میترسم 

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
چون زدنش هم دلیل بر مبتلا نشدن نیست  خیلی دیدم زدن و دوباره مبتلا شدن آخرش باید رعایت کنیم. چ ...

خوددانی ولی بدون واکسن نمیتونه کاری کنه که بدنتون ضدویروس بشه .کارمیکنه که اگه کروناگرفتید کاربه جاهای خظرناک نرسه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون زدنش هم دلیل بر مبتلا نشدن نیست  خیلی دیدم زدن و دوباره مبتلا شدن آخرش باید رعایت کنیم. چ ...

دلیل بر مبتلا نشدن شاید، ولی تا حد زیادی دلیل بر نمردن هست. کافیه یه نگاه به آمار فوتی های کرونا توی کشورهای مختلف قبل و بعد از واکسیناسیون بندازید 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2728
سبد تنوع چیه؟

نشنیدی؟؟یه آقاعه مسئول واکسن بود جند وقت پیش تو تلوزیون گفت ان شالله تا بهمن سبد متنوع واکسن های ایرانی هارو داریم 😂بعد ازون روز من تصور میکنم نشستم برا واکسن سبدو میارن جلوم بفرمایید! هر کدوم میخوام انتخاب میکنم میزارم تو پیش دستیم تا نوبتم بشه تزریق گنم😋

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
ما کل خانواده ک نه...کللل فاکیلمون از عید تا بحال همه گرفنتیم یدور...خدارد هزار مرتبه شکر فوتی نداشت ...

لزوما همه واکسن زده ها نباید مبتلا نشن میتونن مبتلا شن 

ولی خفیف تر اونایی که بیمارستانم رفتن اگه این واکسنم نداشتم احتمال ۹۹درصو جز فوتی ها بودن 

در ضمن خود ویروس کرونا عوارض بعد ابتلاش ده برابر واکسنه میگم آدم عاقل واکسن رو ترجیح میده 

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
ما کل خانواده ک نه...کللل فاکیلمون از عید تا بحال همه گرفنتیم یدور...خدارد هزار مرتبه شکر فوتی نداشت ...

من وشوهرم نگرفتیم ولی ازبعدازعید نوروزخانواده هامون تک به تک دارن کرونامیگیرن وچندتاشون حالشون خییلی بد بود 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
لزوما همه واکسن زده ها نباید مبتلا نشن میتونن مبتلا شن  ولی خفیف تر اونایی که بیمارستانم رفتن ...

منم اوکی ام با واکسن...میگم مامان بابای خودم با واکسن خفیف گرفتن...ولی ترجیحم واکسن داخلیه

من زیاد دیدم با وجود واکسن مردن. 

اونایی که باوجودزدن واکسن فوت شدن حتمادلیلی داشته .اینهمه تواطراف مازدن وکسی تاحالافوت نشده 

من وشوهرم نگرفتیم ولی ازبعدازعید نوروزخانواده هامون تک به تک دارن کرونامیگیرن وچندتاشون حالشون خییلی ...

ما کلا گرفتیم دیگ...یعنی حانواده مادری کمپلت هممممهههه...خانواده همسر کمپلتتت...خانواده پدری بجز یه عموم همه گرفتن🤷‍♀️

لزوما همه واکسن زده ها نباید مبتلا نشن میتونن مبتلا شن  ولی خفیف تر اونایی که بیمارستانم رفتن ...

من بازم نفهمیدم. 

وقتی با وجود واکسن احتمال کرونا گرفتن هست و وارد بدن میشه واکسن زدن برای چیه؟ اخرش که عوارض داره

خود واکسن هم که ویروس صعیف شدست

من زیاد دیدم با وجود واکسن مردن. 

و من بیشتر دیدم بدون واکسن مردن. 

آمار رو ببینید، مشاهدات عینی من و شما اونقدر جامعه ی اماری بزرگی نیست که قابل اعتماد باشه. آمار کل دنیا نشون میده واکسیناسیون درصد بستری و مرگ بر اثر کرونا رو به شکل قابل ملاحظه ای کاهش داده. درسته که ممکنه با وجود دریافت واکسن هم کسی با کرونا بمیره ولی احتمالش خیلی خیلی کمتر از وقتیه که واکسن نزده باشه. 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
ما کلا گرفتیم دیگ...یعنی حانواده مادری کمپلت هممممهههه...خانواده همسر کمپلتتت...خانواده پدری بجز یه ...

ماهم خانواده همسرم کااامل .وخانواده پدری ومادریم هم گرفتن همشون .چون ما زیاد پیششون نبودیم نگرفتیم خداروشکر 

خیلیاشون هم ۳بارگرفتن 

2706