2703
2553

من وقتى فهميدم حامله ام پرس و جو كردم گفتن تا ٨ هفته لازم نيس برى دكتر ولى چون دل درد داشتم تو همون ٦ هفته رفتم دكتر

كلى ازمايش و سونو نوشت

رفتم ازمايشگاه يكى از ازمايش ها رو گفت بايد اول سونويى كه برات نوشته رو بدى بعد اين ازمايش و بدى نميدونم چيه

يكى از ازمايش ها رو دادم فقط 

ادرار و خون ازم گرفتن ٣٥٠ تومن شد😬

رفتم سونو گرافى گفت اين سونوى ان تى هست كه برات نوشته الان چرا اومدى هفته ١٢ بايد بياى

واسه چى دكتر اينا رو به من نگفته بود

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط فولیک اسید تا سه ماه اول

بعدم هفته ی هشتم رفتم سونو برای شنیدن صدای قلبش😍

همین عزیزم

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
2720
فقط فولیک اسید تا سه ماه اول بعدم هفته ی هشتم رفتم سونو برای شنیدن صدای قلبش😍 همین عزیزم

اره شنيدم همه ميگن اولين سونو هفته هشت بايد برم ولى همچين چيزى واسه من ننوشته يعنى بازم برم برام بنويسه؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
اون آزمایش خونی ک دادی با ادرار جوابش ببر نشون دکی بده ک اگه چیزی کمبود داری یا عفونت داری بهت دارو ...

جوابش دو روز ديگه در مياد ميرم نشون ميدم

2714
اره شنيدم همه ميگن اولين سونو هفته هشت بايد برم ولى همچين چيزى واسه من ننوشته يعنى بازم برم برام بنو ...

عزیزم

مگه توی دفترچه ت ننوشته ؟

اگه میخوای بیمه بده پولشو، دکتر حتما باید توی دفترچه ت بنویسه😘

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊

منم دکترم برام تو ویزیت اول چکاب کامل و ان تی نوشت ولی تاریخ زد 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
عزیزم مگه توی دفترچه ت ننوشته ؟ اگه میخوای بیمه بده پولشو، دکتر حتما باید توی دفترچه ت بنویسه😘

والا اينجا دفترچه جمع شده ديگه

فقط كدملى اتو ميدى بيمه اتو چك ميكنن

والا اينجا دفترچه جمع شده ديگه فقط كدملى اتو ميدى بيمه اتو چك ميكنن

پس چی میگی؟

خودتم فهمیدی چی گفتی ؟😒🤭

پس چی میگی؟ خودتم فهمیدی چی گفتی ؟😒🤭

واى🤣🤣🤣🤣منظورت و اشتباه متوجه شدم ببخشيد

واى🤣🤣🤣🤣منظورت و اشتباه متوجه شدم ببخشيد

😂😂🤦🏼‍♀️❤️❤️❤️

هنگ کردم بخدا 🤭🤦🏼‍♀️😂😂😘

2706