2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره کوچیکتر شده ولی کمرنگ نشده

آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»
2731
سلام عزیزم  چند مدته استفاده میکنی ؟ کرمت چیه ؟  برای جای لکه و کک و مک و . . . از روغنا ...

ازچه روغنی؟ 

آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»
2738
پماد مومتازون دوهفته هست

راستش به نظرم تغییری نکرده😑 البته باید دوره درمان تمام بشه ، کرمتو تا اخر استفاده کن احتمالا دیگه بره . اگر پاک نشد روغن بزن ، هم سفید و شفاف میشه هم جای لک و اینا میره

ازچه روغنی؟ 

روغن درخت چای (بیشتر برا جوش خوبه)

روغن رزماری 

روغن دانه سرو

روغن پونه‌ی کوهی 

روغن اسطوخودوس

روغن بهار نارنج 

روغن میوه‌ی رز 

روغن مریم گلی

روغن نعناع

روغن اکالیپتوس

کرچک 

سیاه دانه 

نارگیل هم از چند نفر شنیدم خیلی خوبه ، من برا جوش درخت چای رو با هسته انگور قاطی کردم هرشب صورتمو چرب کردم صبح جذب میشه ، بعدش که کلا روغن رو صورت پاک شه و منافذو نبنده یخ اب برنج میزنم ‌. فوق العاده عالیه جای لکه هامو خیلیییی روشن و سفید کرده مخصوصا اینکه من یه مدتم صورتم خیلی خشک شده بود الان عالی شده .

2706