2726
عنوان

قدم 170 پاشنه بلند بپوشم؟

516 بازدید | 17 پست

چند روز دیگ عروسی داریم دوس دارم پاشنه بلند بپوشم ولی خیلی قدمو بلند میکنه ازطرفی دوس ندارم تخت بپوشم  الان نمیدونم تخت بپوشم یاپاشنه بلند  

سه سانتی بپوش

آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»

هرجور عشقت ميكشه بپوش فقط ميتونم بگم عروسي نرو تو اين شرايط

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۱۷۰ اون قدر هم بلند نیست 

بپوش هر چی دوست داری 

توجه نکن به حرف حسودایی که میگن نپوش

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
هرجور عشقت ميكشه بپوش فقط ميتونم بگم عروسي نرو تو اين شرايط

عروسی داییمه تعداد زیادنیستن  فقط فامیل درجه یک اگه نریم ناراحت میشن   خودشونم نمیخواستن تواین شرایط عروسی بگیرن خانواده دخترقبول نکردن

کفش پاشنه بلند ک بپوشم زیادبلندمیشه قدم

همه فکر میکنن قد بلندا پاشنه بلند بپوشن خیلی بد میشن در صورتی که تو مدل ها رو ببین مخصوصا فرشته های ویکتوریا،قد و هیکلشون با پاشنه بلند خیلی جذاب تر میشه 

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

اره بپوش 

من هم قدم همین حدوداس و میپوشم

خیلی احمقانه اس که از علایقت بخوای بگذری که چی؟ نسبت به میانگین قد یه جمع بلندتر باشی یا کوتاه تر باشی؟

کسایی که اینجوری فک میکنن دچار خودسانسوری ان چه ادمایی که قدشون نسبت به میانگین جمعی که هستن کمتره اما بدون علاقه فقط بخاطر جمع پاشنه بلند میپوشن در حالی که دوس دارن تخت بپوشن

چه بلندتر هایی که فقط بخاطر جمع بدون علاقه تخت میپوشن

هردو اشتباه میکنن

هردو به نوبه خود زیبا و ستودنی هستن و وقتی علایقشونو انجام میدن و میپوشن زیباتر هم میشن جون ادما با علایقشون نگاهشون درخشان تر میشه

بیاین اعتماد بنفس داشته باشیم

عروسی داییمه تعداد زیادنیستن  فقط فامیل درجه یک اگه نریم ناراحت میشن   خودشونم نمیخواستن ت ...

انشالله كسي طوريش نشه خانومي

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706