2726
عنوان

شما چطور ورزش میکنید؟

236 بازدید | 18 پست

من نه صبح تا هفت شب سرکارم بعدش انقدر خسته ام میام خونه توان لباس عوض کردنم ندارم اصلا نمیتونم ورزش کنم 

دلم میخواد حداقل روزی نیم ساعت ورزش کنم اما نه وقت نه انررژی

اخه ادم باشگاه بره بعدش باید حمام کنه من چندشم میشه حمام نرم 

از اینطرفم تنبلی تخمدان دارم قبلا ورزش میکردم خیلی خوب بود برام

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مسیر خونه تا کار و پیاده روی کن اگه طولانیه یه مقدارشو پیاده برو

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2728

از خونه تا محل کار رو پیاده روی کن اگه نزدیکه رفت و برگشت پیاده برو اما اگه دوره رفت رو پیاده روی کن ، چون صبح ها سرحالی خیلی خوبه 

الآنم شبا طولانیه ، نیم ساعت هم میتونی حرکات کششی انجام بدی 

خدایا دوست دارم از ته دل 🤍 متاهل و متعهد 💟💏دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚

سارا جون چون وقت ورزش کردن نداری وبادکشی هم نه وقتشو داری نه بلدی، پسلطفا ازاون کیسه های اب گرم بگیراز داروخانه وشبها زیرشکمتو با روغن سیاهدانه ماساژ بده وپشت سرش کیسه رو پراز اب داغ کن بزار همون ناحیه، انشاالله ک بی تاثیر نیس

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
سارا جون چون وقت ورزش کردن نداری وبادکشی هم نه وقتشو داری نه بلدی، پسلطفا ازاون کیسه های اب گرم بگیر ...

ممکنه با اونا پریود بشم؟ بادکش کجا انجام میدن برم؟ خانم انجام میده؟من خوشم نمیاد مرد انجام بده

ممکنه با اونا پریود بشم؟ بادکش کجا انجام میدن برم؟ خانم انجام میده؟من خوشم نمیاد مرد انجام بده

مطب پزشک طب سنتی ها انجام میدن وبرای خانومها خانوم انجام میده، بزن نت پزشک طب سنتیهای شهرتونو پیدا کن

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
مطب پزشک طب سنتی ها انجام میدن وبرای خانومها خانوم انجام میده، بزن نت پزشک طب سنتیهای شهرتونو پیدا ک ...

دیشب رفتم خودم از نت یاد گرفتم انجام دادم

حالا باید هرروز انجام بدم؟ تا چندماه انجام بدم؟

دیشب رفتم خودم از نت یاد گرفتم انجام دادم حالا باید هرروز انجام بدم؟ تا چندماه انجام بدم؟

افرییین، اره هر روز انجام بده حداقل ۴۰روز تا دوماه، منخودم داشت تخمدانهام تنبل میشد پریود نمیشدم یادمه چهار ماه نشده بودم بعد با امپول شدم، امابا این روش ومرتب انجام دادن الان مثل ساعت منظم میشم

2706