2733
2734
عنوان

نظرتون راجع به این دوتا اسم

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 58 پست
میدونی به چی فکر میکنم به اینکه مثلا جایی بخوایی اسمش رو بگی(اداره جات و اینا) بعد هی بپرشن کیاشا ...

اتفاقا جای سوال نداره چون تلفظ کیاشا با کیاشاه فرق داره 

چون اون الف آخرش محکمه ینی اسم تموم میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی😅😅 ❤❤❤ خودمم میگم کیاشا خیلی میاد و معنی شم قشنگه و ایرانیه ولی تو فکره اینم مثلا جایی بخوا ...

قربونت .‌

😄😍 

یک حرف ه دیگع نباید تورو نازاضی کنه ک . 

بیخیال بابا . 

همون کیاشا بگیر . .یا اگ اسم بهتر میدونی اونو بگیر 

من خودم اسم دختر دیبا دوست دارم خیلی قشنگه . 

و خب شمام باید اسمی ک دوس داری رو بذاری

دلبر ناب دلم .کاربری برای دو نفرع‌. من و رفیقم. پس کارآگاع بازی درنیارید😐
2731
ماکان و یاشار ام هست 

ماکان ام مد نظرمه اتفاقا

ولی از اینکه میگن میوفتیم یاده ماکان بند خوشم نمیاد🤦🏻‍♀️

یاشار اسم مستعار شوهرمه😄😄

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
کارن و ماکان عالین

دوسال هی میگفتم پسر دار بشم میزارم کارن

انقد تکرار کردم،هم خودم هم شوهرم زده شدیم🤕بعد کارن تو ایران اسم پسره،بین المللی اسم زنه🤦🏻‍♀️

ماکان هم فعلا تو اولویتمه

ولی از اینکه میگن یاده ماکان بند میوفتیم خوشم نمیاد🤕

اتفاقا ماکان هم به اسم خودمو شوهرم میاد،هم فامیلیش

کلا من فامیلی ملاکمه

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
اتفاقا جای سوال نداره چون تلفظ کیاشا با کیاشاه فرق داره  چون اون الف آخرش محکمه ینی اسم تموم م ...

واقعا؟

خوبه پس

ی چیزی مد نظرته که اخرشه ان داشته باشه؟

نه میخوام به فامیلیش بیاد😅

مثلا اینا میاد

ولی هرکدوم به یه دلیلی روشون تردید دارم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

کارن

هاکان

ماکان

نیکان

کیاشا

کایان

2738
قربونت .‌ 😄😍  یک حرف ه دیگع نباید تورو نازاضی کنه ک .  بیخیال بابا .  همون کیاش ...

خخخ اره

ماکان هم مد نظرمه

هاکان رو خیلی دوستداشتم،چون برا ترکیه و چینه خورد ب دلم🤦🏻‍♀️

اره قشنگه🥰 یکی از همکلاسی هام دیبا بود🥰

نظر منه ناراحت نشیاااا توروخدا 

پاکان آدمک یاد دستمال میندازه 

کیاشا خوشگله حالا باز نظر خودته 

خدایا شکرت بخاطر خوشبختی که نصیبم کردی مرسی🙏💫  عشق مامان میدونم که سالم میای تو بغل منو بابایی 😍بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچیکت هستیم. یه پسر دارم شاه نداره...♡ همسرم ، همه کسم بی نهایت دوست دارم و همیشه عاشقتم❤     
نه میخوام به فامیلیش بیاد😅 مثلا اینا میاد ولی هرکدوم به یه دلیلی روشون تردید دارم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀ ...

ببین ی چیزی بهت بگم‌ مثلا من اونوقت گفتم به اسم خودم باید حتما بیان بعدا پشیمونی میشی زیاد رو این مسئله زوم نکن که به فامیلی بیاد.ولی بین این کارن قشنگه بقیش تلفظش انگار سخته.روی اسم سیوان نیوان نیروان هم فک کن قشنگن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
همون کارن عالیه اتفاقا خاطره ایامیه که منتظرش بودین

نه منتظر نبودیم🙈🙈😂😂

شوهرم اولا میگفت خوبه

الان کلا بدش ازش میاد

میگه کارن چیه😐😐😐

خخخ اره ماکان هم مد نظرمه هاکان رو خیلی دوستداشتم،چون برا ترکیه و چینه خورد ب دلم🤦🏻‍♀️ ار ...

من میخوام بزارم شاهان 

معنی همون هاکان رو میده 

ولی چون گفتم هاکان به ترکا میخوره 

راستین هم دوس دارم با معنیه 

خدایا شکرت بخاطر خوشبختی که نصیبم کردی مرسی🙏💫  عشق مامان میدونم که سالم میای تو بغل منو بابایی 😍بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچیکت هستیم. یه پسر دارم شاه نداره...♡ همسرم ، همه کسم بی نهایت دوست دارم و همیشه عاشقتم❤     
2706