2737
2739

در حدی بی تفاوتم از دنیا از خانواده از شوهرم.از همه و همه سیر ک دیگه فک کنم ته راهم خودکشیه وسلام باید خودمو بکشم و راحت بشم فک کنم فقط برای پسرم این روزا مهم باشم ک تازه دست و پا شکسته بهم میگه مامان اون باعث شد ک حداقل من 7 ماه بیشتر عمر کنم ولی از این ب بعد حتی فکر کردن ب پسرم ک چطوری اوردمش این دنیای بی وفا با وجود همچین خانواده و شوهر ساده و خنگی بیشتر داغونم میکنه و تشویقم میکنه ک زودتر خودمو خلاص کنم بخاطر زندگی سختی ک ب پسرم دادم 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

حیف نیست پسرت رو بی مادر کنی؟ فکر میکنی اگه خودتو بکشی مثلا همسرت یا خانواده ش عذاب وجدان میگیرن و میگن وای به خاطر ما اینکارو کرد؟ نه، میگن دیوونه بود، بعدم به سرعت یه زن دیگه واسه پسرشون پیدا میکنن. این وسط فقط جوونی تو حروم میشه و زندگی بچه ت. 

چرا باید حتما برای اطرافیانت مهم باشی

برای خودت مهم باش

هیچ کس تو این دنیا بیشتر از خودت تورو دوس نداره

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
اصلا چرا فک میکنی باید واسه کسی مهم باشی ؟؟؟ این توقع از کجا اومده ؟؟ هیچ کس واسه هیچ کس مهم نیست ...

هروقت میریم ی جایی مثلا خونه مامانم یا تو جمعی هستیم من و شوهرم اصلا احترام نمیزارن و پشت سرمون حرفه بقیه ازمون سواستفاده میکنن همشم بخاطر شوهر ساده و بی عقلمه با ازدواجم چشم بازارو کور کردم تا امروز ک 30 سالمه ی روز خوش ندیدم و نخاهمم دید

ببین مشگلت اینه برای دیگران زندگی میکنی

گور پدر مردم،برای خودت هزینه ی مادی و.معنوی کن

به فکر سلامتی ات و وزنت و.پوست و.موهات باش یه کلاس ورزش برو،یا اگه پول نداری فعلا پیاده روی

بعدا اگه تونستی حتما حتما یا درستو ادامه بده یا یه کار و حرفه ای یاد بگیر،خودتو اگه ارتقا بدی،این شوهر نه یه شوهر دیگه...مگه ادم قحته تو دنیا

هزار تا کاربری داشتم سر چرت و پرت ترکیدن
2706