2733
2734
عنوان

بیایین خنده دار ترین یا شرم آورترین سوتیاتونو بگید دور هم بخندیم😍😂

| مشاهده متن کامل بحث + 13780 بازدید | 315 پست
من به خاطر نامزدم مشکی میپوشم

چرامشکی دلگیرمنم شوهرم رنگایه تیره دوست داره منم به سلیقه اش احترام میزارم ولی خودم رنگ های شادمیپسندم

خدایابرای داده ونداده ات شکر🥰💛🧡💚💜🤎🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه با ظاهرت پیشرفت میکنی؟؟؟مهم سن و پیشرفتا و دستاوردات تو زندگیته عزیزم بعدشم ملاکی ک الان برات ح ...

نه به خاطر اون نگفتم ظاهرو

کلا درگیرم دیگه هم دوسش دارم هم دوسندارم الان ازدواج کنم به خودش میگم میگه مگه من قراره نذارم درس بخونی هرتعهدی بخوای میدم بابت درس خوندنت خودمم پشتتم و حمایتت میکنم قرار نیس جلوی پیشرفتت و بگیرم و این حزفا

2728
نه به خاطر اون نگفتم ظاهرو کلا درگیرم دیگه هم دوسش دارم هم دوسندارم الان ازدواج کنم به خودش میگم می ...

فعلا صبر کن تا 20 رو رد کنی بعد تصمیم بگیر

با خانمایی ک زیر 20 سال ازدواج کردن و الان 20 رو رد کردن مشورت کن متوجه میشی چقدر پشیمونن

نه که شوهرشون بد باشه ها از این جهت ک جوونی نکردن

فعلا نگهش دار تا وارد دانشگاه بشی مطمئنا بعد از دانشگاه تازه متوجه میشی چی میخوای از زندگی

اره دقیقاماهم یه همسایه داریم اینجوریه لعنتی هااصلانمیدونم چطوری شوهراشون زرد وصورتی قبول میکنن بپوش ...

وااااای دقیقا من ب شوهرم بگم جیگری فرااار میره

چ برسه ب صورتی😂😂

ولی خودمم دوس ندارم این نامزد همسایمون هیکلش انگا بادیگاردا والا من ک ازش میترسم میبینی با پیرهن صورتی داره میاد کم مونده موهاشم خرگوشی کنه 😂😂🤣

من میگم شاید واس اینکه کم سن وکوچولو بزنه این کارارو میکنه🤔😂😂😂

ولی داره ابهتشو زیرسوال میبره🤦‍♀️😂

دلم میخواد برم بهش بگم بابا تو مردی این رنگا چیه میپوشی ب خودت بیا مرددد😂😂😂😂

اون چن سالشه وچیکارست عه دیوونه این حرفا چیه من16/5داشتم عقدالان الان18سالمه عروسی کردم خیلیم از زن ...

اون ۲۷ سالشه شرکت مصالح ساختمونی داره از لحاظ مالی مشکلی نداره وضعش خوبه 

ببین مشکل یکی اختلاف سنیمونه یکی اینکه قبلا نامزدداشته عقد بودن و دختره بهش خیانت کرده مدارکشم دیدم ولی خب تو این دوسال ک میشناسم واقعا تو اخلاق ی دونس خیلی خوبه 

2738

امروز صب ب نامزدم پ دادم میخاستم بنویسم پول بجای پ اشتباهی د نوشتم  اونم از صب فقط استیکر خنده میفرسته اخه دیروز باهم دعوامون شد قهرم باهاش هیچی نمیگه فقط استیکر خنده میده.

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
چرامشکی دلگیرمنم شوهرم رنگایه تیره دوست داره منم به سلیقه اش احترام میزارم ولی خودم رنگ های شادمیپسن ...

وای برعکس مادرشوهر من از مشکی متنفره اولا شالم مشکی بود همش میگف نپوش ی سری هم رفت واسم شال سفید با گلای قرمز خرید

منم دیگ مشکی خیییلی کم میپوشم

امروز صب ب نامزدم پ دادم میخاستم بنویسم پول بجای پ اشتباهی د نوشتم  اونم از صب فقط استیکر خنده ...

حالامن اومدم بهش پیام صبح بخیر نوشتم کو.     ص بخیر

پرفایل خواهرمه خودم 16 ساله هستم عقدم
2706