هِلو ملیکم😁اول من بگم

من وشوهرم نامزد بودیم وهنوز عقد نکرده بودیم.بعضی وقتا نامزدم میومد خونمون ک منو ببینه همیشه هم هروقت میخواست بره من همون دم در حال ازش خدافظی میکردم ی شب ک میخواست بره گفت همراهیم نمیکنی تا حیاط منم باهاش رفتم دم در یهو بغلم کرد بوسیدم خیییلی زیاد خجالت کشیدم قشنگ داغ کردم از خجالت وقرمز شدم😂😂زود هولش دادم درو بستم ی راست رفتم تو اتاقم داداشم پیام داد خوش گذشت😑😟

تا دو روز جلو داداشم آفتابی نمیشدم یادمه چقدرم گریه کردم و ب نامزدم گفتم بیا توبه کنیم ما گناه کردیم و چقد بهم خندید😑😂

چقد پاستوریزه 🥴😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ای جان معلومه برای اولین بار بوسه رو تجربه کرد ی😄

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹
ما تازه داشتیم اشنا میشدم تو پیام میخواستم بنویسم چند سالته نوشتم چند سانته 

یا ابولفضل بعد چی گفت 😳

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹
2706