2733
2734

دوستم تجربی بود ، کنکور ریاضی داد و مهندسی کامپیوتر قبول شد

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه رشته ای بودن وکنکور چی دادن؟

یکیشون ریاضی بود کنکور انسانی داد 

اون یکی ام تجربی بود باز کنکور انسانی داد یکیشون شد ۹ هزار ولی یکیشون شد ۴ هزار

تشکر فراوان از اونایی که لایک کردن💕😍🥺https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch.html?launch_id=575181
2738
یکیشون ریاضی بود کنکور انسانی داد  اون یکی ام تجربی بود باز کنکور انسانی داد یکیشون شد ۹ هزار ...

چه رشته ای دانشگاه قبول شدن؟

در آیینه زنی می بینم....زیبا، سرسخت، مغرور و تنها،عجب قدرتی دارد چشمانش…..این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!
اسی ریاضی هستی؟؟ چرا میخوای بیای انسانی؟

رشته مو دوست ندارم نمیدونم باید چیکار کنم یعنی همه انتخاب رشته نهمم براساس حرف مردم بوده الان دیگه نمیخوام بقیه آیندم اینجوری پیش بره 

دوست من تجربی بود مثل من و جفتمون۱۴۰۰کنکور دادیم... کنکور زبان داد..اگر بخام حساب کنم از کی درس خوند از بهمن خوند و رتبش سع رقمی خوند الانم دانشگاه شهرمون کع اصفهانه روزانه زبان اوردع...زبان مترجمی و تاریخ ایناش

نزدیکم که می آیی نرم و آهسته بیا...مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهاییم...(سهراب سپهری)
2706