2737
2734

میشه،نظرتونو بگین،اول تعریف کنم...

خانواده من مذهبی ان،خواهر بزرگم یه مجلسی چند روز پیش داشت،من یکم زودتر رسیدم خونشون،یه خانوم جلسه ای که بنظرم سواد درست حسابی هم نداشت آورده بود،خواهر من و دختراش اهل طلا انداختن نیستن،ول من دوست دارم،یه تکپوش و دستبند دستم بود،اون خانوم هییییی نگاه کرد ،آخرم گفت دیدین موقع آشپزی النگو چقدر داغ میشه؟مال دنیا دقیقا آتیش جهنمه😕

😄😄😄😄😄😄😄😄😄

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

من این شکل بودما😑😑😑😑به کسی چه ربطی داره؟من خودم طلا بهم حس خوب میده،وقتایی شده کار شوهرم مشکل پیدا کرده،طلاهامو فروختم،ولی وقتی داشته باشم میخرم و استفاده میکنم،چرا اینو گفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
همه خانمها طلا دوست دارن من اوایل ازدواجم خیلی دوست داشتم و الان که سنم رفته بالا هم میخرم و قایم می ...

من مودی ام بیشتر،چند سال اصلا دوست نداشتم،چند وقتم از طلا سفید خوشم میومد،الانم طلا دوست دارم،اون روز انگار که مجرم باشم،اون وسط😂😂

من مودی ام بیشتر،چند سال اصلا دوست نداشتم،چند وقتم از طلا سفید خوشم میومد،الانم طلا دوست دارم،اون رو ...

من الان که سنم رفته بالا دیگه تو فکر نیستم حتی عروسی برم هم ی انگشتر نمیدازم ولی قبلا عاشقش بودم ببین هر چی دلت خواست انجام بده چون هر چیزی دوران و زمان خودشو رو داره 

2706