2737
2739
عنوان

مادر جاریم قیمت النگوهامو پرسیده

584 بازدید | 53 پست

سلاااام خوبید. دیردز مادرجاریم قیمت النگوهانو پرسید منم بهش گفتم.

الان ب شدت پشیمونمممممم چکار کنم ک وقتی قیمت چیزیو ازم میخان محترمانه بپیچونم

درضمن برادرشوهرم خرجیه پدرشوهرمو میده وتازه ام نامزد کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوبه ک 

الان دارن میسوزن

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
منم مث تو بی سیاستم 

بخدا ما مستاجریم وام ازدواجمونم مونده  ب هزار بدبختی دارم پول جم میکنم ک طلا بخرم. بخدا ا خوراک و پوشاکمم زدم ک فقط پول جم کنم حالا از فردا هی انتظار داره از ما

2738
چرا انقدر همه چیز رو به خودتون و بقیه سخت میگیرین.پرسید و جواب دادی و تمام شد رفت.

ن اخه  برادر شوهرم خرجی پدرشوهرمو میده .اون نمیددته ک من بخدا از همه جیم زدم ک فقط پول جم کنم .اعصابم خرددده

بخدا ما مستاجریم وام ازدواجمونم مونده  ب هزار بدبختی دارم پول جم میکنم ک طلا بخرم. ...

با شوهرت مشورت کن بگو اینجوری ازم پرسید نتونسم بپیچونم بعدشم اگه کور نباشن وضعیتتونو میبینن دیگ

این ک اره  ولی ادم اگه بیفته رو زبون بده

هیچی میگم چطور ؟ میخواید بخرید ؟ هرچی پرسید با سوال جواب میدم 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2706