2737
2734
عنوان

شوهرم بی دلیل قهر کرده چیکار کنم

353 بازدید | 17 پست

سلام من تو خونه مادرشوهر زندگی میکنم بغیر از من دو عروس  دیگه داره ولی به اونا خیلی احترام میزاره ولی من اون احترام ازش نمیبینم پشت سرم حرف نامربوط زد خیلی اذیت شدم ب شوهرم گفتم ولی قبول نکرد بارها سر مسائل من بایست معذرت خواهی کنم حتی ب مادرش بخاطر اینکه زندگیم رو حفظ کنم ولی اینبار شوهرم پشتم نبود الان نزدیک ۱ ماهه آوردم خونه بابام اصلا ن زنگی ن پیامی 

برادرم زنگ زده بهش میگه میخام طلاقش بده  

نمیدونم چ کنم تورو خدا کمک کنید 

تعداد رای : 6
نظرسنجی
الزامی
2
33%
الزامی
0
0%
اختیاری
2
33%
اختیاری
2
33%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم وقتی توی یه خونه زندگی میکنید این حرفو حدیثا پیش میاد.قطعا کسی که ازش دوره براش احترام بیشتری داره نسبت به کسی که باهاش زندگی میکنه.

شما تحت هیچ شرایطی نباید بد مادرش رو بهش بگی.مشخصه گارد میگیره و تورو مقصر میدونه.

میتوستی خودت با سیاست مساله رو حل کنی.

الانم دور برداشته.زنگ نزن و کاری نکن فعلا.کمی صبر کن هر دو ارومتر بشید عزیزم.زمان کمی اوضاع رو بهتر میکنه.نباید میرفتی خونه بابات.اوضاع رو خراب کردی.باید بزرگترا واسطه بشن

بچه داری؟  حالا که خودت رفتی یه ماهه نشستی خونه بابات هیچ کاری نمیتونی بکنی  باید صبر کن ...

نه بچه ندارم الان ۵ ساله ازدواج کردم همش تو هر دعوایی منو مقصر میدونه من خودم نرفتم اون منو اورد خونه بابام بعد دو ساعت دیگه لباسامو با کیسه زباله اورد دنبالم همیشه وقای قهر بودخودم رفتم با خواهش التماس نمیدونم چ کنم 

عزیزم وقتی توی یه خونه زندگی میکنید این حرفو حدیثا پیش میاد.قطعا کسی که ازش دوره براش احترام بیشتری ...

من  که نمیدونستم  شب قبلش مهمون داشتیم گفت نگران نباش پشتتم بعد صبح فردا که آوردم خونمون باز خوب بود چیزی نمی گفت تا رسید خونه بعد زنگ زد کلی بد دهنی و این چیزا ک بمون خونتون تا خونه دارت کنم اصلا روحمم خبر نداشت 

نمیدونم تا کی باید منتظر بمونم

2738
نه بچه ندارم الان ۵ ساله ازدواج کردم همش تو هر دعوایی منو مقصر میدونه من خودم نرفتم اون منو اورد خون ...

نرو اصلا اشتباه اولت اینه که همیشه التماسش کردی 

اشتباه دوم اینه وقتی می‌خواست بیاره خونه بابات باید زنگ می‌زدی ۱۱۰ که داره از خونه میندازه بیرون 

اشتباه سوم اینه که واسه همچین آدمی اینقدر ناراحت و درمانده ای 

عزیزم امیدوارم بهترینا واست رقم بخوره 

فقط میتونی بگی به بابات زنگ بزنه به پدر شوهرت بگه بیاین تکلیف دخترمو روشن کنید 

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 😏

الزامی اختیاری چیه

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......
2706