2726

چادریه

خانواده مذهبی سنتی داره و توی روابطش آزاد نیست

یعنی اگرم بتونه با کسی دوست بشه اون محیط دانشگاه نیست که یهو پخش بشه چون اگه خانوادش بفهمن بیچاره میشه

البته من از بچگی توی این خانواده بزرگ شدم و اعتقادات خودمم هست نه به این شدت ولی تا حدودی

ولی تو گروه دانشگاه اد شدم یکی نوشت اسم و سن بدین پین کنم پسرا بردارن برین پی وی😐😐

برگ نمونده بهم حقیقتا،فکر کنم هر راهی انتخاب کنم یا تا آخرش سوژه دانشگاه باشم یا توسط خانواده دهنم سرویس بشه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این حرکت تو گروه خیلی داغون بوده 

اتفاقا سرسنگین باشی بهتره ربطی به اعتقادات هم نداره برا روابطتت حد و مرز مشخص کن یعنی چی برید پی وی مگه هدف از دانشگاه رفتن دوستیابیه 

میتونی دوست بشی ولی با یه ادم متشخص 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
این کارو نکن کلا کار خوبی نیست ربطی به ازادی هم نداره یعنی چی اسم بدین پین کنم پسرا بیان😐😂

فککن اونی که لیست اسم مینویسیده چقدر علاف بودع

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀

و اینکه فکرنکن هردختر و پسری رفتن دانشگاه حتما با یکی رفیق شدن!

همچینم امر واجبی نیست که احساس کنی حالا دوست نشی مسخره ات میکنن

خیلیا با کسی دوست نمیشن چون برای خودشون و آرامششون ارزش و احترام قائل میشن 

اصلا رل زدن تو دانشگاه از نظر من کار اشتباهی من مخالف دوستی نیستم ولی دانشگاه واقعا جا رل زدن و دوست ...

به نظر منم کلا اشتباه نیست

ولی تو دانشگاه درست نیست

مگر اینکه کلا بیخیال باشی و برات مهمم نباشی هیجی

من اجازه ندارم بیرون برم یا از نردیک پسری رد بشم اینجا خودتون تا ته بخونید خانوادم چقدررررر سختگیر ...

دیگه وفتی بری دانشگاه طبیعیه خانوادتم حتما میدونن

هر پسری هم رد بشه یا با آدم حرف بزنه قصدی نداره 

سخت نگیر حالا به مرور زمان اگه باکسی اشنا شدی و ادم خوبی بود میتونی باهاش ارتباط برقرار کنی

2706