2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مرد دی رو نمیتونم بفهمم با اینکه خودم دی هستم 😁

من همسرم دی ماهیه طبق امار کمترین خیانتا وطلاقا تو دی دبده شده ولی عصبیی لجباز و مهربون باجذبه هستن ما مرد دی ماهی پر تو خانوادمون همشون ی شکل اخلاق دارن برای همین اخلاقاشون تو دستمه 🥴🤣

2731
آره یکی بهم از گل کمتر بگه ناراحت میشم بعضی وقتا اکثرا از دوستام میپرسم ویژگی های مثبت من اگه نگه ه ...

منم فک میکنم مشکل اینه نمیتونم زودرنجیمو کم کنم و ابنکه بیش از اندازه دلسوزم دلم میخواد خدا بهم انقدرررر بده تموم بچه های کار رو از خیابونا جمع کنم یا بچه ای لباس نداشته باشه یا هر چیزی براش تهیه میکنم میفرستم خیلی ازارم میده این اخلاقم درسته مثبت هس ولی زندگبمو مختل کرده همش گریه میکنم میبینم بچه ای بی کسه نداره یا مشکل جسمی داره روحم بخاطر این اخلاقم اسیب دیدهذو افسردگی گرفتم ولی دست خودم نیس😥😥

خسیس اشتباه بود  جذاب  بی اعصاب

اره چه مرد چه زنشون چیزی به عنوان خساست ندارن کلا چون میگن اکثر امار روشنفکرا توی بهمن ماهی هاس این خصلتارو ندارن و همه چیزو اخرین مدل و لاکچری میخوان

2738
من همسرم دی ماهیه طبق امار کمترین خیانتا وطلاقا تو دی دبده شده ولی عصبیی لجباز و مهربون باجذبه هستن ...

خوش به حالت گلم طرف من که همش ریخته تیر و مرداد و فروردین منم فقط با نیمه دومیا جور هستم افتادم وسط اینا شانس نیس که  

خوش به حالت گلم طرف من که همش ریخته تیر و مرداد و فروردین منم فقط با نیمه دومیا جور هستم افتادم وسط ...

عوضش منم هررررچی نیمه دومی لجبازه ریخته دوربرم کلا اذر دی بهمن لجبازترینا هستم که شامل دخترم همسرم و‌خودم هستم و واقعا هم همینه😑😑😑☹️😬🥴

2706