2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم ندارم ولی برادرشوهرم بچه دارکه شد خداروشکر وضعشون بهترازقبل شد

خیلی دوست دارم یه سری تغییرات درون خودم ایجادکنم.استارت تغییرات مثبت 11فروردین1401😄اگه  زدم زیر قولم میام اینجامینویسم که شماها دعوام کنید که عهدم وشکستم😄😃اگه امضام وخوندی وحوصله داشتی بپرس فندق سر قرارت هستی یانه اگه نبودم دعوام کن😄😲😓فندق سرقرارش نبود ولی از18فروردین دوباره تصمیم گرفتم پای عهدم بمونم.چون زدم زیرقولم هرکی امضام وخوند.یادآوری کنه که این سری سر قولم بمونم😄😄(اینجانب فندقی بااراده که تو تصمیمیش موفق شد👏👏)❤❤

منظورم اینه بچه ندارم

خیلی دوست دارم یه سری تغییرات درون خودم ایجادکنم.استارت تغییرات مثبت 11فروردین1401😄اگه  زدم زیر قولم میام اینجامینویسم که شماها دعوام کنید که عهدم وشکستم😄😃اگه امضام وخوندی وحوصله داشتی بپرس فندق سر قرارت هستی یانه اگه نبودم دعوام کن😄😲😓فندق سرقرارش نبود ولی از18فروردین دوباره تصمیم گرفتم پای عهدم بمونم.چون زدم زیرقولم هرکی امضام وخوند.یادآوری کنه که این سری سر قولم بمونم😄😄(اینجانب فندقی بااراده که تو تصمیمیش موفق شد👏👏)❤❤

نظری ندارم چون با وجود دوتا بچه که بیشتر یه سال پدرشون فوت کرده خودمو به اب اتیش میزنم از حقوق کمیته بگیر تا یارانه و معیشتی و کار کردن تو خونه های مردم بیشتر شبا نون ندارم بهشون بدم گرسنه میخوابن

🌸
2738
نظری ندارم چون با وجود دوتا بچه که بیشتر یه سال پدرشون فوت کرده خودمو به اب اتیش میزنم از حقوق کمیته ...

الهی بمیرم.... 😔😔😔خدابیامرزه همسرتون و 

بیمه نداشتن که حقوق بگیری؟ 

هیچ اعتقادی ندارم به این حرف غیر منطقی

کاملا خرافات هست

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
میشه یکم بیشتر برامون توضیح بدی؟ 

من ۴ سال بچه نداشتم عجیبه ولی هی جمع میکردیم نمیتونستیم خونه بخریم 

تا ابنکه دقیقا بچه که به دنیا اومد با اینکه خرجمون زیادتر شده بود یه خونه پیش ساخته گرفتیم دوسالش شد بچم دیگه رفتتیم خونمون بچه دومم به دنیا اومد گفتیم خونه کوچیکه نمیدونم خواست خدا بود یا چی تونستیم یه خونه سه خواب بگیریم الانم بچه سومم به دنیا اومد ۶ماهش بود یه خونه دیگه خریدیم

درصورتی که بچه نداشتیم ۴سال خرجمون کمتر بود خونه ارزونتربود ولی هی درجا میزدیم

من ۴ سال بچه نداشتم عجیبه ولی هی جمع میکردیم نمیتونستیم خونه بخریم  تا ابنکه دقیقا بچه که به د ...

چقدر خوب 

خداروشکر انشالله خدا بیشتر بهت بده عزیزم خوشحالم برات

2706