2703
2553
عنوان

کمککککککک

77 بازدید | 4 پست

۱ دونه صلوات بفرستید به نیت این که از دست این همسایه های دیوونمون راحت بشم. یا من یه خونه خوب پیدا کنم و اینجارو فسخ کنم یا اینا برن

شب و روز ندارم دارم دیوونه میشم از دستشون مریض شدم

😭😭😭😭😭😭

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤😁🖐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با دل و نیت پاک اگه واقعا مقصر ایشونن بخواه، خدا برات حلش می‌کنه. منم این مشکل رو داشتم، از خدا خواس ...

بحث مقصر نیست. اینو شاید همیشه در حد مثال شنیده باشید. ولی خدا شاهده اینجا اصلا مصال نیست به خدا قسم تازه نهایتا دو ساله اومدن تهران... از یه دهکوره پاشدن اومدن صب تا شب در ورودی خونه رو حتی باز میذارن. اصلا معلوم نیست چند نفرن! خانوادن ها ولی انقد رفت و آمد و سر و صدا دارن که اصلاااااا بعد از ۲ ماه نفهمیدم هنوز چند نفرن. هرکی سرشو میندازه پایین میاد میره. یه سری یه گونی همقد من پشم گوسفند بود فکر کنم اورده بودن نمیدونم چیکار میکردن کل خونم بوی گند بز گرفته بود.

صدای تلوزیونشون همش تو خونه منه.

مهموناشون یا زنگ واحد منو میزنن یا اگه آیفون خاموش کنم با کلید محکم میکوبن تو در! انگار اینا اصلا در ندارن!

خونشون روبروی درِ فکر کن حتی وقتی میخابن در خونشونو باز میذارن.

یبار شب اومدم خونه دیدم خودشون خونه نیستن در خونه خودشون باز بود که هیچی در حیاطم باز گذاشته بودن. من یه دختر تنهام اصلا نه آرامش دارم از دستشون نه امنیت. یه امروز حالم بد بود موندم خونه. از سر و صداشون و صدای تلوزیون(از صدای تلوزیون متنفرم) دارم از سر درد میمیرم. انقد گریه کردم چشمم میسوزه دیگه

2720
چراااااا

اینو شاید همیشه در حد مثال شنیده باشید. ولی خدا شاهده اینجا اصلا مصال نیست به خدا قسم تازه نهایتا دو ساله اومدن تهران... از یه دهکوره پاشدن اومدن صب تا شب در ورودی خونه رو حتی باز میذارن. اصلا معلوم نیست چند نفرن! خانوادن ها ولی انقد رفت و آمد و سر و صدا دارن که اصلاااااا بعد از ۲ ماه نفهمیدم هنوز چند نفرن. هرکی سرشو میندازه پایین میاد میره. یه سری یه گونی همقد من پشم گوسفند بود فکر کنم اورده بودن نمیدونم چیکار میکردن کل خونم بوی گند بز گرفته بود.

صدای تلوزیونشون همش تو خونه منه.

مهموناشون یا زنگ واحد منو میزنن یا اگه آیفون خاموش کنم با کلید محکم میکوبن تو در! انگار اینا اصلا در ندارن!

خونشون روبروی درِ فکر کن حتی وقتی میخابن در خونشونو باز میذارن.

یبار شب اومدم خونه دیدم خودشون خونه نیستن در خونه خودشون باز بود که هیچی در حیاطم باز گذاشته بودن. من یه دختر تنهام اصلا نه آرامش دارم از دستشون نه امنیت. یه امروز حالم بد بود موندم خونه. از سر و صداشون و صدای تلوزیون(از صدای تلوزیون متنفرم) دارم از سر درد میمیرم. انقد گریه کردم چشمم میسوزه دیگه