2410
2553
عنوان

راهکار برای خواباندن کودک 13 ماهه

741 بازدید | 16 پست

سلام دوستای عزیزم

پسر 13 ماهه من  موقع خواب که میشه با این که خوابش میاد ولی اصصلا نمی تونه بخوابه و هم خودش اذیت میشه هم منو عصبی

نه رو پام میخوابه

نه خودش میتونه بخوابه

قبلا تو تاب می خوابوندمش که چند روزه اونم نمیخوابه

فقط رو پتو میخوابه که اونم کمرم میشکنه تا با پدرش تابش بدیم بخوابه

ممنون میشم دوستای گلم تجربه داشتین بگین.

ماساژژ بده دست و پاشو پیشونیسو

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

من برقارو خاموش میکردم میگفتم شبه موقع خوابه . خودمو به خواب میزدم دخترم ی کم بازی و شیطنت میکرد یا گریه میکرد اهمیت نمیدادم خودش میومد پیشم میخوابید

اونی که باورت داره یک قدم جلوتر از کسی هست که دوستت داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پسرم ۱۳ماهشه

بعضی وقتاشیرمیخوره میخوابه یاتکونش میدم یاراه میبرمش میخوابه

شمابچتون غذاشودرست میخوره؟

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  
2720
منم پسرم ۱۳ماهشه بعضی وقتاشیرمیخوره میخوابه یاتکونش میدم یاراه میبرمش میخوابه شمابچتون غذاشودرست م ...

اره غذا خوردنش بد نیست فقط مشکلم باهاش قضیه خوابه

یعنی پدر م در میاد تا بخوابه 

بچه شما راه میره ؟

2714
اره غذا خوردنش بد نیست فقط مشکلم باهاش قضیه خوابه یعنی پدر م در میاد تا بخوابه  بچه شما راه م ...

آره سه ماه هست که راه افتاده ولی اصلاغذانمیخوره فقط شیرمیخوره به زوراگه یک ذره بدم بهش منم دیگه خسته شدم همش استرس دارم که نکنه قندش بیفته 

منم بچمویک ساعت بهش شیرمیدم تابخوابه هم میادخوابم ببره بازنق نق میکنه وشیرمیخواداصلا خواب درستی ندارم خیلی کمبودخواب دارم خدابهمون صبربده

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  
آره سه ماه هست که راه افتاده ولی اصلاغذانمیخوره فقط شیرمیخوره به زوراگه یک ذره بدم بهش منم دیگه خسته ...

اره همه بچه ها همینن اصلا سخته بچه داری

تازه من کارمندم واقعا خسته میشم خیلی تو اذیتم

یک ساله خواب درست حسابی ندارم خدایی

میگم به نظرتون تا کی این منوال هست؟

پسر شمام تو خواب همش نق نق میکنه ؟ و میخاد بیدار شه؟ من که سه یا 4 بار حداقل از خواب بیدار میشم و تکونش میدم بخوابه

یه بارم شیر میدم بهش 

خلاصه  که موندم دیگه خواهر ...  

آره سه ماه هست که راه افتاده ولی اصلاغذانمیخوره فقط شیرمیخوره به زوراگه یک ذره بدم بهش منم دیگه خسته ...

پسر من فعلا کمک میگیره واسه راه رفتن.. یکی دو ثانیه وا میسه بدون کمک تازگیا

فعلا راه نیفتاده

اره همه بچه ها همینن اصلا سخته بچه داری تازه من کارمندم واقعا خسته میشم خیلی تو اذیتم یک ساله خواب ...

آره خداییش بچه داری سخته

منم دارم درس میخونم باسه تابچه واقعاکلافه شدم

بچه های دیگم که تادوسالگی شون همین اذیت هابود

آره بچه ی منم تاصبح ده بارپامیشه بازخوبه بچه ی شمایکبارشیرمیخوره پسرمن که سینه روول نمیکنه شونه هام میشکنه تاصبح 

بازکارشماخیلی سختترشده من هرچی باشه توخونه هستم ولی شماخستگی کاربیرون هم بهش اضافه میشه

پسر من فعلا کمک میگیره واسه راه رفتن.. یکی دو ثانیه وا میسه بدون کمک تازگیا فعلا راه نیفتاده

ای جان خوبه تادوهفته دیگه خودش راه میره بچه هاباهم فرق دارن

من بچه ی اولم ودومی هردو۹ماهگی راه افتادن ولی این آخری دیرترراه افتاد

ای جان خوبه تادوهفته دیگه خودش راه میره بچه هاباهم فرق دارن من بچه ی اولم ودومی هردو۹ماهگی راه افتا ...

فداشون بشم من ایشا.. همیشه سلامت باشن زیر سایه شما و پدرشون

فداشون بشم من ایشا.. همیشه سلامت باشن زیر سایه شما و پدرشون

ممنون عزیزدلم 

لطف داری❤❤❤

2706