2726
عنوان

در جواب این چرتو و پرتا چی باید گفت

207 بازدید | 26 پست

مادر شوهر:تو تنهایی وقتی شوهرم نباشه 19 ساله که عروسشم

نه تعارف نه تحویل گرفتن نه حس محبتی هیچ مثل ربات حالا همسرم که باشه یه درصد بهتر میشه برخوردش

من: مهندس فوق لیسانس شغل عالی قیافه خیلی خوب قد تیپ اندام خود پرستی نیست تعریف شرایطه اما خانواده اصیل ولی ورشکسته دارم که این عامل اصلی این رفتاراست به نظرم...هیچ حرمتی هیچ دعوتی هیچی برای پدر مادرم قائل نبود حتی بگه سلام برسون

آدم بدی نیست اما اصلا خوبم نیست من 19 ساله سر کردم با احترام هدیه دادن های یک طرفه ...شوهرم خیلی خوبه و فقط بخاطر اون و چ.ن تو یه ساختمان بودیم برخورد بدی نکردم هیچوقت

حالا جدیدا تیکه میندازه آره من میمیرم اموالم مال عروس داماد میشه نمیدونم دخترا بعد یه مدت هار میشن پرواز میکنن...(آخه ما از خونشون پا شدیم با کمک کمی ارث پدریشون و کلی زحمت خودمون خونه عالی تو بهترین منطقه شهر بزرگی خریدیم و خلاصه سوخته گویا)...منم هیچی نمیگم میگم دور از جون ایشالا 100 ساله بشی آدم برای بچه ش زحمت میکشه دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا دختراش دوتاشون شوهر فوق پولداررررررررررررررررررررررررر

یکیشون ضعیف هست وضع مالیش ولی چطور ضعیفی ولخرج و شمال تهران مستاجره هزاران مدل مادرش کمکش کرد و یه آپارتمان پیش خرید کرده

حالا اینا هی چرت میگن ارث ما مثل عهد بوق تقسیم شد ...پسرا دو برابر گرفتن اما اونا از ما وضعشون 100 برابر بهتره

و شعور ندارن بگن خوب ما شوهرامون پولداره این حق قانونی بوده و من به شوهرم گفتم اگر گفتن بگو باشه از مهریه و ملک هایی که شوهرا به نامتون زدن بگذرین سطح مالی مون یکی بشه بیا مساوی ببر

حالا عددی هم نبود

یه بار به یکیشون که کمی آرومتر و عاقل تره گفتم که تو ایران زنا از نفقه مهریه بگذرن و صرفا با درامد خودشون زندگی کنن اونوقت با برادرا مساوی بگیرن

ساکت شد گفت اوهوم آررره

دوتا پتیاره ثروتمند باز دیروز اینو گفتن هیچ جوابی ندادم

حالا دختراش دوتاشون شوهر فوق پولداررررررررررررررررررررررررر یکیشون ضعیف هست وضع مالیش ولی چطور ضعیف ...

درسته که این قانون مزخرف ماست که پسر دوبرابر ببره ولی ربطی به پولداری شوهرشون نداره که میگید ملک و مهریه شونو پس بدن با ما مساوی بشن 

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 🙏
عزیزم ماشالا بیست ساله عروسشونی چرا مثل تازه عروسااا تاپبک زدی .مهم نیست الان دیگه خاهرابرادراهم باه ...

ببین عزیزم تو دلم مونده

خیلی جاها خود داری کردم

من سالهاست خودم کار میکنم زندگی من فقط با ارث کم پدر اونا نبوده من قبل اون ارث یه واحد از پول خودم فروختم و هزینه شد به دلایلی اندازه همون ارثه عملا چیزی به من اضافه نکرد فروفختم بابت کمک به مشکلات همسرم

یه بار به یکیشون که کمی آرومتر و عاقل تره گفتم که تو ایران زنا از نفقه مهریه بگذرن و صرفا با درامد خ ...

حالا مگه مهریه و نفقه زن چه تحفه ایه ...مهریه ای که قانون تصویب کنه سالی یک سکه بدرد لای جرز دیوار میخوره

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 🙏
درسته که این قانون مزخرف ماست که پسر دوبرابر ببره ولی ربطی به پولداری شوهرشون نداره که میگید ملک و م ...

چرا دیگه باید از خودش فقط داشته باشه مثل پسری که خودش به تنهایی زندگی میرچرخونه

چطور از خانواده شوهرش 2 برابر ازینجام مساوی نه

دوتاشون کارمند بودن بفرما همه این سالها فوقش 2 میلیارد دراوردی همه ثروت شوهرتو ببخش بیا مثل برادرت شو مساوی ببر

همه جای دنیا برابر هست مهریه و نفقه نیست 

زن و مرد همه جا برابرن

ببین عزیزم تو دلم مونده خیلی جاها خود داری کردم من سالهاست خودم کار میکنم زندگی من فقط با ارث کم پ ...

عزیزم همسرت که اینا رو میدونه و شمارومیشناسه کافیه نیازنیست بخای براشون توضیح بدی شماهم بله قطعا عروس خوبی بودین که تو یه اپارتمان سالها زندگی کردین پیششون

حالا مگه مهریه و نفقه زن چه تحفه ایه ...مهریه ای که قانون تصویب کنه سالی یک سکه بدرد لای جرز دیوار م ...

نه عزیزم

مهریه که باشه همسر که نباشه تمام دارایی به اسم زن ضبط میشه

از ارث پدری همسر هم ضبط میشه

حالا ما نرمال میگیم

بعد خانمی که 30 میلیارد خونه و سرمایه داره چشش به 1 میلیارد پوله

پولی که برادرش باهاش کاراشو سر و سامون بده

بیخود گفتن

عزیزم همسرت که اینا رو میدونه و شمارومیشناسه کافیه نیازنیست بخای براشون توضیح بدی شماهم بله قطعا عرو ...

آخخخخخخخخخخخخخخخخخخ از خوبم خوبتر دلم ازین میسوزه هیچوقت جواب ندادم

حتی مادرم نمیدونه فکر میکنه اونا خیلیییییییییییییییییی نجیب زادن که باهم خوبیم

اما گذشت من زیاد بود دلمو زده

2706