2726
عنوان

بیاید بیبینید تقصیر منه

105 بازدید | 3 پست

یه بچه ۳ ساله دارم دارم طلاق میگیرم بچم  فعلا پیش خودمه خیلی عذابم داده ۳ سال اول زندگیمون اصلا نگم براتون بهتره وقتی تازه ۳ روز بود ک زایمان کرده بودم کتکم زد الان۴ ساله ازدواج کردم کتک کاری داریم فوش و بی احترامی داریم کلا هیچ پرده حیایی نمونده بینمون ۳سال هیچی نگفتم ولی این ۱سال فوش داد فوشش دادم میبینم با ارومیو چیزی نگفتن درست نمیشه به نظرتون خوب کاری کردم؟؟؟قراره توافقی تمومش کنیم ۵۰ میلیون پول بده بهم‌منم بچه رو بدم بهش عذاب وجدان داشته باشم ک کاش چیزی نمیگفتم بهش شاید درست میشد؟؟؟

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

بچت بمونه زیر دست نا مادری تو خونه ی خودش همیشه غریبه 

و یه روزی میگه مامان کاش به خاطر من میموندیم طلاق بگیری چی کار کنی؟؟

سر به سرش نزار که کار به فحش و کتک کاری بکشه ازش توقع و خواسته ای نداشته باش 

یه مدت آدم حسابش نکن و دائم بگو من کاری با تو ندارم توهم سمت من نیا 

بچت بمونه زیر دست نا مادری تو خونه ی خودش همیشه غریبه  و یه روزی میگه مامان کاش به خاطر من میم ...

دیگه چاره ای ندارم اونم میگه طلاق نمیتونم‌برم خودمو بندازم زیر دستو پا 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه چاره ای ندارم اونم میگه طلاق نمیتونم‌برم خودمو بندازم زیر دستو پا 

ننداز زیر دستو پا ولی بهش بگو هیچ وقت مثل آدم رفتار نکردی من دلم میخواست خودم بچمو بزرگ کنم و به خاطر بچم راضی به طلاق نبودم واگذارت میکنم به ابالفضل که جواب  امانت داریتو بده من امانت خونه تو بودم ولی....

بعد اگه برگشت  و گفت طلاق نگیریم قبول کن 

2728