2733
2734

بستگی داره

مثلا قرص برای چند ماه بده

من چند سری ۵۰۰ تومن خریدم الان تو ماه هفتم

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
هرسری دکترمیرفتم ۵۰۰قرصام میشد

چند وقت یه بار میرفتید دکتر اسن قرصا برای چی بوده؟

ویزیت دکتر چقدر میشد 😊

ببخشید زیاد سوال پرسیدم

به جایِ انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زَبونِ آدمِ زَبون نَفَهم را یاد بِگیرید دُرسته سَخت تره ولی این روزا کاربُردی تَره✌  

مینرالو ک بهداشت میداد د۳ و فولیک اسیدو ایناهم ایرانیشو برام مینوشت چیز زیادی نمیشد

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
نیدونم امگا۳ بود و ی قرص آهنی که فولیک اسیدم داشت اسمش یادم نیس مولتی ویتامینم از بهداشت میگرفتم را ...

کلا بری بهداشت زیر نظر اونجا قرصا رایگانه؟؟؟؟

تهرانم اینجوریه؟

به جایِ انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زَبونِ آدمِ زَبون نَفَهم را یاد بِگیرید دُرسته سَخت تره ولی این روزا کاربُردی تَره✌  

قرص آهن..مولتی ویتامین...کلسیم...ویتامین دی...اینارو بزن تو اینترنت میفهمی قیمتاش چقدی..مثلا مولتی ویتامین اکتی ناتال ۳۰ تاش ۱۶۰ تومنه..من هردفعه داروهام ۶۰۰ به بالا شد..چون شیافم استفاده میکنم...تا الان که هفته ۳۲ بارداری ام ۱۰ و۲۰۰ خرج کردم...البته من بارداری پرخطر بودم وسرم و آمپول زیاد داشتم..هری دونه آمپول گه میان تزریق میکنن تو خونه ۴۰ تومن

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
2706