2726
صبح که از خواب بیدار شدم برام مسیج اومده بود که شما برنده یه دستگاه ایفون اپل شدید کد پستی وارد کنید زنگ زدم به شماره گفت سامانه نظر سنجی مهبرات استان تهران ولی شوهرم میگه چرت و برته میخوان شمارتو هک کنن ولی من بدون اینکه بهش بگم کد پستی مغازشو فرستادم الان عذاب وجدان دارم واسه شما هم از این مسیجا اومد؟
سال نو مبارک ،

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
برای ما اس اومده ما سه یتیم هستیم که دوروزه غذا و دارو نداریم محتاج کمکیم به خاطر خدا کمکمون کنید. شماره هم داده ایرانسله.
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
عناب
1392/8/18 11:25 ق.ظ

برای ما اس اومده ما سه یتیم هستیم که دوروزه غذا و دارو نداریم محتاج کمکیم به خاطر خدا کمکمون کنید. شماره هم داده ایرانسله.

مردم چه راهایی بلدن بخدا...
سرمون گرم بود ما دوتایی جمعمون جمع بود... حالا جمع دو نفره ما داره سه نفره میشه...حس عجیبیه...
ممکنه گوشیه کسیو گرفته باشن و سریع اس داده باشنو و طرف بیخبر باشه.یه جور سرکاری و خنده.شایدم خود کسی که فرستاده بگه نه بابا ما نبودیم و...
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
یکتا یه هفته پیش همین اس برای شوهرم اومد. شماره شوهرم 919 هست. برای شما چیه.
هر چی به شوهرم گفتم این کلاهبرداریه زنگ نزن اس نده. تلویزیون نشون داده بود که یه عده ای نمیدونم چیکار میکنن که اگه طرف به اون شماره زنگ بزنه وصل میشه به اون کامپیوتر و همینطور برات پول تلفن میاد یا از شارژت کم میشه.
این شوهر ما هم به حرفم گوش نداد. ولی خداروشکر فعلن چیزی نشده.
آدمها از پیری نمی میرند، آدمها زمانی میمیرند که از همه چیز خسته میشن.
عناب واسه منم همین اس ام اس اومد منم حواب دادم پول شارژتو بردار غذا بخر
پسرم یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و بک زمستان را دیدی از این پس همه چیز جهان تکراریست جز ، مهربانی
دوست شوهرم تو کار ساعت هستش.خودش مستقیم وارد میکنه.من ازش خواستم چند تا از کارهاشو بده من بزارم تو سایت.قیمت هارو هم به دلیل نداشتن هزینه واقعا پایین گذاشتم.اگه خواستید سفارش بدید تا واستون بفرستم.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=629696&PageNumber=1&msg=ok
*** فروش آنـــــــلایـــــــن انواع ســــــاعــــــــت ونقره.سفـــــــارش ســـــاخت پــــــلاک نـــــقـــره روکـــــش طــــــلا و دستبندچــرمـــــــی http://www.novintime.com/ ***