2733
2734
عنوان

اشپزا بيااااين

122 بازدید | 10 پست

طرز تهيع پاستا با سس الفرادو رو بگين چيكار كنم سسش غليظ شع هربار درس ميكنم بد ميشه 

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻
آردریختی؟

ن 

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یکم ارد تفت بدی باید همراه قارچ وخامه

هربار درس ميكنم سس خوردش ميره ولي تو رستوران ديدي چقد سسش غليظه

هربار درس ميكنم سس خوردش ميره ولي تو رستوران ديدي چقد سسش غليظه

اره گلم اینبار یکمم آرد تفت بده همراهش خامه هم زیادبریز

درکل رستورانا کلا واسه همه نوع غذاشون یه فنی میزنن خیلی خوشمزه ترازتوخونه میشه شایدم چون هرروز وتوحجم بالادرست میکنن 

میشه واسه بهم رسیدنمون وخوشبختیمون یه صلوات مهمونم کنی؟😍😘

اسی جون پیج نواب ابراهیمی خیلی خوب توضیح میده اینستا داری یه سر بزن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
اسی جون پیج نواب ابراهیمی خیلی خوب توضیح میده اینستا داری یه سر بزن

ممنون 😘

اره گلم اینبار یکمم آرد تفت بده همراهش خامه هم زیادبریز درکل رستورانا کلا واسه همه نوع غذاشون یه فن ...

ممنون عزيزم