داروخونه داره...عطاری هم داره...اینترنتی هم میشه بخری

شنیدم ک خوبه...

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم

شما پماد تریا مسینیولون ان ان بخر فوق العاده خوبه ضد خارش وعفونت.در ضمن شما باید از اساس عفونت را درمان کنید پماد.شیاف ماریانا و هر چیز دیگر شاید یه دوره ای جواب بده ولی باززززز

شما سعی کن بروی دکتر زنان پاپ اسمیر و سنو شوی عفونت زنان بیماری شایع اما قابل درمان است 

خواهشا زودتر برو دکتر

انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی...انسانها چه موجودات فراموشکارناسپاسی هستن....
2728
سلام گلم شما پماد تریا مسینیولون ان ان بخر فوق العاده خوبه ضد خارش وعفونت.در ضمن شما باید از اساس ع ...

ممنون عزیزم امشب میرم دارم دیوانه میشم از خارش هم‌واژن هم‌مقعد سرایت کرده

ممنون عزیزم امشب میرم دارم دیوانه میشم از خارش هم‌واژن هم‌مقعد سرایت کرده

پس حتمن ان ان را بخر داروخونه نزدیکتون هست که الان بری بخری؟

انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی...انسانها چه موجودات فراموشکارناسپاسی هستن....

ان ان اگه خواستی بزنی فقط یکی دو روز اونم روزی یه بار بزن کورتون داره که استفاده زیادش بسیار خطرناکه

داروش همون کلوتریمازول و شیاف واژینیکس هست 

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
ان ان اگه خواستی بزنی فقط یکی دو روز اونم روزی یه بار بزن کورتون داره که استفاده زیادش بسیار خطرناکه ...

رفتم پیش ماما گفتش دهانه رحمت خیلی ملتهب شده 

یعنی بخاطر ناخونهای شوهرم بلند بوده اینطوری شدم یا ن از چند سال تو بدنم بوده و یهویی تخریک شده؟؟