2726
یعنی ویتامین ث هم نخورین ؟؟؟ 

نمیدونم دیگه کلا گفته تا سه روز قرص ویتامین و اینا نخوری...وگرنه میوه ها که ویتامین دارن... ....

اینم بخاطر اینه که تحقیقاتشون کامل نیست هنوز،برای اطمینان بیشتر میگن ... قرص مسکن هم نباید استفاده بشه بعدش...فقط استامینوفن فک کنم مجازه... و آسپرین و اینا هم اصلا نباید استفاده کرد...اینارو تو کارت واکسن نوشته...ولی واسه ویتامینو خودشون میگن

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞فدات بشم عشق مامان زودبیا بغلم دیگه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چیزایی که طبعشون سرده هم تا دوسه روز کم مصرف کنی بهتره...والبته رو هرکسی یجوره، مامان من گفت سردی که مصرف کرده یکم حالش بد شده و بیحال شده... 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞فدات بشم عشق مامان زودبیا بغلم دیگه😍