2726
عنوان

😑💔 سر صبحی صورتم پر جوش شد

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 31 پست
با این کرونا میخواین واقعا برین!

وا 😐

ما هر کی دو یا سه تا ماسک میزنع هر کی نزنه نمیتونه بیاد بعد کارت واکسن هم داشته باشه

و تالار هم وسط کوه و فضای بازه😊

واسه همینه که می‌خوایم جشن بگیریم اینم بگم زیاد دعوت نکردیم😊

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫
حساسیته عایا! یا فشارتون بالاس یا مزاجتون با خرما نمی سازه

حساسیت نه اما همیشه با چیزایی که طبعشون گرمه و شیرینی جات مشکل دارم  مثل خرما و عسل 😐😑💔😕

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس طبعتون گرمه شاید سنتون هم حساسه زیر ۱۹ باشین اینجوریه معمولا

درسته☺

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
2728
دیدین راست گفتم 😂

بله

الانم گر گرفتم😑😑😑🔫

عجب😑

🙄😂💔😑😑😑

2706