2194
2106
عنوان

😑💔 سر صبحی صورتم پر جوش شد

206 بازدید | 31 پست

کله صبحی پاشدم دو تا خرما خوردم با چای

الان دیدم صورتم پر جوش شده

چیکار کنم با این قیافه😰😵😵😵😑😑😑💔

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                              

منم کرم موبر زدم پشت لبم که برن لامصبا😐💔

دیدم دو سه تا خوش درومده پوستم خشک شده🤦

فردا هم عروسی یکی از افراد درجه یکمه😐😂

سلام دوستان خوبیدمهیا هستم میشه برای رسیدن به عشقم یه صلوات مهمونم کنی اطلاع بدین که فرستادید تا براتون آیت الکرسی و ۱۰صلوات بفرستم دوستتتتون دارمممم💞💞💞تیکر بارداری نیست دوستان تیکر رسیدن به آرزو هامه🤭💞

دست نرن بهشون اگه قراره جایی بری الان روش یه ذره سرکه سیب بزن دیگه دست نزن تا التهابش بخوابه

بعد از هر سختی آسانیست😊❌درخواست دوستی قبول نمیکنم❌لایک نکنید❌❌الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 🌺

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

نخور دیگه 

زندگی بالا پایینی که میشه از کشتی بیشتره                             ی روز در به در دنبال تاکسی، ی روز سوارRover مشکی شیش دره  آسمون نیس آلوده⛅سفید مثل فالوده🍧                              لابد اون بالاها🏝🌃یکی فکر ما بوده🕋                                   مهم نی همه چی میگن🤣بگو مگه چی دیدن؟😏😒                   هرچی بده میبینن😒 ولی تهش همه میمیرن
2166
منم کرم موبر زدم پشت لبم که برن لامصبا😐💔 دیدم دو سه تا خوش درومده پوستم خشک شده🤦 فردا هم عروسی ...

😐😐😐😑😑😑💔

هر کی منو ببینه وحشت میکنه از این قیافه

منم کرم موبر زدم پشت لبم که برن لامصبا😐💔 دیدم دو سه تا خوش درومده پوستم خشک شده🤦 فردا هم عروسی ...

با کرم پودر کاور کن جوشارو فقط ی جور کرم نزنی صورتت مث گچ بشه 😂😂😐😐

زندگی بالا پایینی که میشه از کشتی بیشتره                             ی روز در به در دنبال تاکسی، ی روز سوارRover مشکی شیش دره  آسمون نیس آلوده⛅سفید مثل فالوده🍧                              لابد اون بالاها🏝🌃یکی فکر ما بوده🕋                                   مهم نی همه چی میگن🤣بگو مگه چی دیدن؟😏😒                   هرچی بده میبینن😒 ولی تهش همه میمیرن

موبر استفاده نکنید🤦‍♀️

بعد از هر سختی آسانیست😊❌درخواست دوستی قبول نمیکنم❌لایک نکنید❌❌الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 🌺
2165

وای کرم موبر نزن به پشت لبت😨معلومه جوش میزنی 

روزیگار اَفعی ایلان تَک هر طَرَفدَن مَنی چالدی اُمیدیم تَکجَه سَنیدین سَنی ده اَلیم نن آلدی   
با کرم پودر کاور کن جوشارو فقط ی جور کرم نزنی صورتت مث گچ بشه 😂😂😐😐

ن من اصلا نمی‌خوام کرم بزنم 🥴😐

آخه پوستم خیلی خیلی سفیده اگر کرم بزنم معلوم میشه🤐

سلام دوستان خوبیدمهیا هستم میشه برای رسیدن به عشقم یه صلوات مهمونم کنی اطلاع بدین که فرستادید تا براتون آیت الکرسی و ۱۰صلوات بفرستم دوستتتتون دارمممم💞💞💞تیکر بارداری نیست دوستان تیکر رسیدن به آرزو هامه🤭💞

کاریشون نداشته باش 

یکم جوششیرین با سرکه سیب قاطی کن خمیری شد بزن روشون

تخس و شیطون ولی بوقتش با ادب بودیم هر چی نبودیم؛).         گر نباشد رنگ رویا بع چع دل باید سپرد:)!؟                               عین یع روباه بی نهایت فریبنده و زیبا اما بد ذات و مکار 🦊
وای کرم موبر نزن به پشت لبت😨معلومه جوش میزنی 

مغازه داره گل😐

2183
با این کرونا میخواین واقعا برین!

وا 😐

ما هر کی دو یا سه تا ماسک میزنع هر کی نزنه نمیتونه بیاد بعد کارت واکسن هم داشته باشه

و تالار هم وسط کوه و فضای بازه😊

واسه همینه که می‌خوایم جشن بگیریم اینم بگم زیاد دعوت نکردیم😊

حساسیته عایا! یا فشارتون بالاس یا مزاجتون با خرما نمی سازه

حساسیت نه اما همیشه با چیزایی که طبعشون گرمه و شیرینی جات مشکل دارم  مثل خرما و عسل 😐😑💔😕

پس طبعتون گرمه شاید سنتون هم حساسه زیر ۱۹ باشین اینجوریه معمولا

درسته☺

دیدین راست گفتم 😂

بله

الانم گر گرفتم😑😑😑🔫