2703
2553
عنوان

دخترم خیلی چرت و پرت

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

وا طبیعیه 

برادر زاده من دو ماه دیگه میره تو سه سال، تازه میگه بابا خوبی؟ و تازه اسم میبره! تازه میگه بشین، چه کاریه که دل مادر خالی میکنن! ناراحت نباش عزیزم 

وقتی دایی میگه یعنی زبون داره و حرف میزنه حالا زمان لازمه دیگه..

2714

والامن الان سی سالمه بیشتراوقات چرت وپرت میگم‌از یه بچه دوساله چ انتظاری داری ک تازه زبون باز کرده

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم

پسر منم همینه دوسالو چهل ماهشه

مامانم یکسره میگه این چرا اینجوریه تخم کفتر بده یا همش میگه زودتر از پوشک بگیر بسشه یا وقتی به وسایل دست میزنه میگه چرا دعواش نمیکنی چرا نمیزنیش 

طبیعیه

همه ی بچه ها تو این سن ژاپنی حرف میزنن😂😂💔

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
سلام عزیزم ، ببخشید حرف زدن دخترتون درست شد؟ پسر منم دقیقا یه وقتا ژاپنی میشه خیلی دلواپسم ممنون میش ...

سلام گلم اره بابا ماشالله مث بلبل حرف میزنه 

ولی واقعا اون مقطع مغولی حرف میزد چرت و پرت تند تند

خدایا شکرت بابت همه چیز 🥰🙏💙
سلام گلم اره بابا ماشالله مث بلبل حرف میزنه  ولی واقعا اون مقطع مغولی حرف میزد چرت و پرت تند ت ...

مرسی عزیزم که جواب دادی ، میشه بگی از کی کامل شد حرف زدنش ؟ خدا دختر گلتو حفظ کنه پسر منم دقیقا ۲ سال و چهار ماهشه کلمه های زیادی رو میگه دو کلمه ای هم تازه شروع کرده میگه ولی یه وقتا انگار چینی حرف میزنه .... 🙄من همش نگرانم که کی درست میشه

خدایا شکرت 😍
2706