2137
2106
عنوان

دخترم خیلی چرت و پرت

408 بازدید | 26 پست

سلام 

دخترم ۲سال دوماهشه 

در حد دو کلمه ب زور حرف میزنه

مثلا مامان بیا.دایی رفت و....

ولی یهو ک دوس داره تند حرف بزنه شروع میکنه ده دقیقه چرت وپرت میگه بهش میگن باز ژاپنی شد

خیلی ناراحتم 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز 🥰🙏💙

طبیعی هَ

به جایی رسیدم که دیگه باهیچکی حرفی ندارم میگفت یک چیز‌هایی را باید یک‌ بار نوشت، یک بار خواند و هزار بار پاک کرد.شاگرد بدی بودم، نوشته‌های یک باره تو را هزار بار خواندم و هرگز پاک نکردم...فرصت زندگی کم است نجیب ترازان باش که برنجانی...       https://www.goftino.com/c/npfIhR

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

😂بچه ها همشون چرتو پرت میگن..

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر خاهرزادمه  یه مشت ادم کاو هی میپرن به ادم که فقط انگشت وسط مناسبشونه و سکوت من سکوت کردم بدون انگشت وسطه در جواب توهینت   نه خاصم نه اسم یه پرسپولیس با کلاسم  اذرماهی هستم به کسی مربوط نی که من غلط املایی دارم دوس دارم به تو چه؟!  اگه این به فرهنگه تف تو این بی فرهنگی که بقیه توهین میکنی سر غلط املایی .  یه اهی میکشم سوزان خودمو پیله میکنه درد داره مادر داشتن و ناتنی بودنش دردداره مادرت نفرین ته دلیت کنه انشاا سرطان بگیری  درد داره دلت مرگ بخاد و هی تف تو این روزگار مجازیم دلمو میشکونید؟!خو چرا؟!من خیلی بیچارم خدا منو نمیبینه 😂💔 جیگرم میسوزد  دلم میگرد رگم نبض میزند دلم مرگ میخاد!😭😂 میفهمید؟!  چرا خدا نه ریخت داد نه پول نه پدر مادر و خانواده خوب از همشون متنفرم دوتا خاهر ناتنی دارم دوستمن ولی خاهرمن همینارو دارم شما خیلیارو دارید؟!قدر بدونید نپرسید شهرمم شیرازاسمم ملودیه میشه برامرگم دوتا صلوات بفرستید😐لطفامن بریدم چون گناهه نمیکنم خودکشی  ببینید ممنونتونم  انقد سر هرچیزی به همه نپرید💙😂اخه شاید تو یچی نگفتی ولی قلب نداشته طرفو متلاشی کردی تو همین سایت☺💔
یعنی بچه های دیگم اینطورین طبیعیه؟؟؟؟؟

اره

به جایی رسیدم که دیگه باهیچکی حرفی ندارم میگفت یک چیز‌هایی را باید یک‌ بار نوشت، یک بار خواند و هزار بار پاک کرد.شاگرد بدی بودم، نوشته‌های یک باره تو را هزار بار خواندم و هرگز پاک نکردم...فرصت زندگی کم است نجیب ترازان باش که برنجانی...       https://www.goftino.com/c/npfIhR
عزیزم خوب میشه و به حرف هیچکیم گوش نده 

ن خب اگه بدونم بچه های دیگم اینطورین نگران نمیشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050

حرف میردم رو ولش کن

از بچه های خودشون خبر ندارن

بچه است هنوز خوب میشه

خدایا آرامشی به من بده تا آن آرامش را به هر جایی که میروم بگسترانم....😇😇😇برای آرامش همدیگر خدا را صدا کنیم😍😍😍
2183
نه بچه های من از همون اول به ده زبان دنیا به صورت مسلط حرف میزدن😂

😆😆😆😆♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم ۲ سال و ۷ ماهشه در حد ۲۰ تا کلمه میگه  مالقی هم زاپنی به قول خودت

جمله هم میگه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر من یکسال و چندماهش بود ی دفعه تلفنو برمیداشت و ده دقیقه ی ریز حرف میزد😂معلوم نبود چی میگفت

دقیقااااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40